| CristynutzaCrissy a întrebat:

Fostul meu prieten este foarte ciudat straight face. uneori este foarte sec cu mine alteor se da incontinuu la mine X_x. oare ma uraste? cryingcrying. oare numai vrea sa auda de mine? deexemplu :. ma suna deseori. ma intreaba ce fac sad. ca cica ii e dor de mine straight face. ce sa cred?cryingcrying

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa se poarte bine si daca continua asa il lasi, tu decizi.

| gohsty a răspuns:

Daca te suna des inseamna ca tine la tine si te iubeste si calmeaza-te, toti au pase proaste cand se simt prost sau sunt mai ciudati nu stie ce sa faca, t iub incahappy