| annonim72 a întrebat:

Mai e cineva dintre fete care prea repede se umezește acolo jos? La mine poate sa fie și de la săruturi dar nu vreau sa fie asa.
Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da si eu sunt asa....De ce sa nu fi? Altele ar da sa fie ca noi. Mie mi se pare foarte draguuuut si placut

| mgtow a răspuns:

Stai singura daca nu vrei umezeala

| ancaval a răspuns:

Ai avut mai multe momente intime?

De la emoții ți se trage, trăiești fiecare moment și na... corpul se manifestă și el cum se poate. La alții le transpiră palmele, alții roșesc la față, alții simt ceva în stomac, la alții li se fac pielea de găină.
Dacă ai fi un om rece, indiferent, fără sentimente...păi nu ai simții nimic, nici o emoție.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce poti face? Efectiv nimic. Umezirea foarte intensa a vaginului reprezinta o caracteristica de natura pur fiziologica. Ca sa nu mai fii asa, ar trebui sa te nasti din nou.big grin

| HyperionX a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Cât de des te faci fleașcă jos?

| mihai69 a răspuns:

Poartă un protej-slip. (Absorbant)

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru HyperionX):

Ce esti asa curios?

| Justme79 a răspuns:

Bună este perfect normal nu ai de ce sa Îți faci griji se poate întâmpla și doar văzând un film xxx așa ca dont worry be hapy happy