| RobertG101 a întrebat:

Mai exista virgini dupa 18 ani?

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Da, exista, un om care se respecta ramane virgin pana la 18 ani sau pana isi gaseste adevarata iubire a vietii.

10 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da.
am cunoscut o fata care avea 27 de ani si era inca virgina happy asta e recordul meu

| SG1995 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Eu știu pe cineva care are 35 ani și nu cred că încă a avut relați sexuale.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru SG1995):

La mine e sigur, nu ca ''nu cred''

| SG1995 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Păi tipa e religioase, deci e destul de sigur.

| neutrino a răspuns:

Virgini exista multi, virgine insa exista din ce in ce mai putine.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| SG1995 a răspuns:

Prezent la datorie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai exista.

| Turbo223 a răspuns:

Da, exista.Am vazut oameni de 23-42 de ani care erau inca virgini, uni sfarsesc virgini pe la 80-95 ani.Si oricum dupa 18-19 ani e ok sa faci sex, nu cum faci unii mai nou pe la 16.

| pufipo a răspuns (pentru Turbo223):

La 12 nu la 16 laughing