| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt virgina daca el si-a introdus doar degetul, m-a durut putin dar nu a fost nici o singerare? astept rs

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Da! happy Mai esti virgina! happy Nu vei mai fi in momentul in care isi va introduce altceva. Stai linistita! Doar ca... sunt convinsa ca acum iti va cere mai mult! Asa sunt baietii! happy Iar tu daca esti fata desteaptawinking si inca nu vrei sa iti incepi viata sexuala, ii poti spune ca nu vrei sa incepi! Daca vrea sa te accepte asa e ok, daca nu ...asta e!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul e probabil intact, dar masturbarea de catre partenr este considerata contact sexual, asa ca nu mai esti virgina.

| gigiro a răspuns:

Bine ca a incercat doar cu degetul.peste putin timp va incerca cu altceva, iar pese cativa ani.vei fi largita toata. Ce rost au aceste manevre?! Acestea sunt senzatiile de care ai nevoie? In ruptul capului nu ar trebui sa-l lasi sa faca asa ceva, mai ales ca esti virgina.Macar,s-a spalat pe degete?

| katy a răspuns:

Da esti virgina

| danishor a răspuns:

Daca si-a introdus degetul inca mai esti virgina se pare ca ai himenul elastic si in momentul cand si-a bagat degetul e exact ca si cum ti-ai baga un oob pentru prima zi (din ala mai gros). Poti sa te consideri in continuare o fata virgina pan la urmatorul contact sexual.

| memyselfandi_6830 a răspuns:

LOL.Si da, ai ramas virgina.Doar daca isi baga "cheia in broasca" rolling on the floor te dezvirgina.

| Cory_1336 a răspuns:

Normal ca mai esti inca virgina. bucura-te

| MzQ_1081 a răspuns:

Staii linistitaa estii virgina suta la sutaa dacaa zicii ca tia introdus doar un deget atuncii e bineewinking Himenul unei fete se poate dilata sau intinde suficient cat sa nu se rupa big grin Dar exista si posibilitatea sa nu maii fii virgina sunt multe cazuri in care fetele nu simt decat o mica durere iar sangerarile pot fii foarte slabe.
Eu zic ca esti inca virginaa si nai avea nici o problema staiii linistitaawinking nu aii dc sa te ingrijoreziiwinking