| adiaduțu a întrebat:

Hei TPU, acus incep scoala, povestiti-mi, va rog, cum a foat clasa a 9a a voastra, .....si dati-mi sfaturi cum sa ma port,cum sa ma imbrac etc, mentionez ca nu am Facebook, fundita. (sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Clasa a 9a a fost un an neasteptat pentru mine.Colegii erau foarte diferiti(Jumatate din clasa asculta manele,unii sunt destepti,unii sunt cocalari, unul este foarte inteligent, unul este crestinopat, unii sunt cocalari iar altii sunt tupeisti si prosti). Notele nu o sa mai fie la fel cum le aveai in gimnaziu, adica nu o sa mai existe indulgenta iar profesorii o sa fie mai exigenti.Cel mai bine este sa fii sociabil si daca se formeaza anumite grupuri in clasa atunci e bine sa te integrezi in unul in care sunt persoane cu care poti simpatiza usor. Daca nu te integrezi de acum atunci mai tarziu o sa fie mult mai greu si o sa lasi o impresie proasta colegilor ce poate dura pe toata durata liceului daca nu te schimbi. Poarta-te si imbracate cum iti place tie.

1 răspuns:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu-ti mai face probleme. Lasa lucrurile sa vina de la sine si totul o sa fie bine. Imbraca-te in mod normal.