| FL_Mihai_1994 a întrebat:

Masturbarea mareste penisul?
Unele persoane zic ca da si altele ca nu.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi o treaba extraordinara daca s-ar putea "modela" dimensiunea penisului printr-o simpla l@b@. rolling on the floor Cineva a incercat sa-si batut joc de tine sau de inocenta ta si culmea, se pare ca partial a si reusit. big grin Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu. Dar cum descoperirea masturbării coincide în general cu perioada dezvoltării sexuale (când penisul se mărește în mod firesc, perfect natural, până la dimensiunea la care e programat genetic să ajungă atunci când atinge maturitatea), această creștere e asociată cu actul masturbării. Eronat, în mod evident. În realitate, penisul crește (cum spuneam) datorită pubertății.

| Emilian65 a răspuns:

Este fals ce sustin acele persoane.

| Sam_Alexandru_1983 a răspuns:

Nu îmi pasă cati ani ai dar ai gândit mult întrebarea asta și chiar așa te stresează asa tare hai că îmi place să mă distrez mai dau de 2 3 ca tine am o zi fericita si superba mine si cand credeam ca nu e nimic interesant pe internet acum lasand gluma la o parte dacă chiar vrei un penis mai mare leagă o gantera de două kilograme de penis ce stai în pat înainte să te culci jumătate de oră maxim o oră în patru labe cu gantera atârnată dar poti sa citesti nu trebuie să afle toată lumea ce vrei tu să faci dar treaba ta rusinea ta numai bine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sam_Alexandru_1983):

Ce prostii i ai zis, mistocarule i ti bati joc de el. om prost