| AaaMoods a întrebat:

Ce parere aveti ?
Mie imi place de o fata multt!Si sunt timid si chiar as vrea sa stiu parerea voastra daca ma place sau nu !
Deci suntem ff buni prieteni si stam mai mereu impreuna ,mergem acasa aman2 big grin ,si ne luam si in brate ...
chiar neam mai si pupat prin excursii (Nu french sau altceva)!
in curand o sa fie o excursie de vreo 3 zile si vreau sa stiu daca sa ma bag sau sa stau in banca mea !
Multumesc ! hee hee

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna.
Incercarea moarte n-are. Stii vorba aia, nu risti nu castigi.
Iar eu zic ca nu pierzi nimic daca incerci. Doar ca aici difera si modul de abordare. Fi chibzuit, nu te grabii si treci la urmatorul pas daca ti-a dat si ea de inteles ca ar trebui sa faci asta.

| DandYgiRL18 a răspuns:

Iti sugerez, sa iti desfasori dragostea ca sa zic asa, mult mai puternic.Sa ii spui ca o iubesti, etc.Chiar daca pari mai timid, iti spun ca fetele nu se dau in vant dupa muschiulosii cu freza facuta.Daca ea te place cu adevarat, va fi pentru CINE ESTI nu pentru CE ESTI. Daca faci tu primii pasi, sa nu-ti fie rusine! Asta e singurul secret. Funda?

| mulinobianco a răspuns:

Te rog un lucru! chiar daca nu te cunosc, lasa-te de timiditate.Pe cuvintul meu de onoare, cea mai stupida trasatura a unui baiat este timiditatea.Incearca sa lupti cu ea, cauta pe net diferite metode, teste pentru a depasi aceasta stare.Vei avea de pierdut in viitor daca nu vei rezolva problem acum in adolescenta, cind se formeaza personalitatea.Bafta, si daca crezi ca fata macar un pic te simpatizeaza, zi-i, ea asteapta asta.

| hunterpainting a răspuns:

Baga-te