| GabrielaLaura20 a întrebat:

Mi-a fost si stearsa intrebarea, Dumnezeu stie de ce sad Prietenul meu mi-a spus ca nu ii place cum ii fac sex oral...Va rog frumos sa ma ajutati cu 1 sfat.ce as putea face sa il recastig, in pat, parca nu mai ma vrea deloc, desii in restul timpului este foarte bun cu mine si ma trateaza ca intotdeauna

10 răspunsuri:
| relian a răspuns:

De unde stii ca asta este singura problema ca nu-i place cum faci tu sex oral? poate este ceva mai mult si el de abia acum a observat, sau acum si-a dat seama ca are mai multa experienta.sau poate ca nu i-a placut la tine cum faci sex de la inceput dar a stat asa in lipsa de altceva.se mai intimpla, am vazut ceva cazuri de genul asta. tipa la fel spunea ca vai ce o iubeste tipul ei ca i-a zis ca ia demonstrat etc.si la urma a lasat-o si motiv acelasi ca ju face bine sex oral si nu face sex anal.dar bineinteles ca erau povesti. tipa avea ceva probleme, plus ca nu se pricepea la sex asa in general.si daca intilnesti un tip care stie bine ce vrea si care stie sa faca sex si la fel doareste sa primeasca atunci e cam naspa.treb sa gasesti un tip compatibil cu tine.astfel de relatii nu dureaza sa stii mai mult de 5 ani.sexul pentru un om este totul si nimeni nu renunta la asa ceva pentru ca nu poate.afla exact ce nu-i place, desi este f greu sa poti afla.dar macar incerci.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te cat mai provocator si surprinde-l. Uita-te la filme stii tu. Dar daca te-ar iubi nu ar conta chestia asta. Ai grija de tine

| GabrielaLaura20 explică (pentru anonim_4396):

Dr totusi, suntem de 4 ani si 10 luni impreuna, ma iubeste, mi-a demonstrat-o de atatea ori, pana de curand era totul bine, dar de cateva luni, s-a schimbat, iar el imi tot repeta ca nu e nimic in neregula si ca totul este bine...dar eu simt ca nu este bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabrielaLaura20):

AIci e problema la el. Stai de vorba cu el si vezi care e problema, poate nu mai este atras? Ar fi pacat sa dea piciorul la 4 ani, cel mai bine e sa vorbesti si sa ii spui ce te deranjeaza

| xanderblackx a răspuns:

Ce e ma cu voi? nu-i mai place cum ii faci sex oral? atunci daca nu-i convine, scarpina-l pe burta. hai sa fim seriosi, ia lasa-l si pe el putin sa-si bata capul, cum sa te satisfaca mai bine. acum, sincer nu ar trebui sa-ti zic toate astea, ca na, sunt barbat... dar pana la urma nu numai unul ar trebui sa se ingrijoreze de buna functionare a relatiei sexuale in cuplu, nu crezi? voi va cunoasteti mai bine. incearca mai intai sa comunicati si apoi la treaba. numai bine

| tzus a răspuns:

Poti sa te imbraci cu ceva mai dragut, sunt multe in comert de genu alegi ceva care i-ar putea sa-i placa, daca vrei poti sai faci un pic de streptis si sa fi putin mai provocatoare, eu stiu pff. poti sal saruti mai timid asa ca sal exciti putin sau inainte de a te culca cu el sa-i faci un masaj pe spate si sa-l maingai usor. Si de ce nu-i place ce fel ii faci asta nu inteleg eu pe bune, ca nu-ti trebuie facultate. ai incercat sa vorbesti cu el mai deschis despre ce anume vrea in pat? ( in caz de ceva poti sa-mi trimiti mesaj daca nu vrei sa scrii aici ca sa vada toti)
p.s. sunt fata

| darnme a răspuns:

Sfatul meu este sa discuti cu el si sa ii spui ca nu poti ghici ce ii place, n-ai cum sa fii perfecta. Spune-i sa iti explice exact ce sa faci. Sau mai bine, nu-i mai fa nimic o perioada si vezi cum reactioneaza.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu-i mai face sex oral, cai scarbos, il in brate fii dragastoasa cu el, imbracate intro camasa de noapte transparenta si sa nu mai ai nimic pe dedesubt, ca sal exciti cand iti va vedea formele, sunti ce sati mai zic fa si tu ceva de genu un sex romantic, inventeaza`ceva ca nu prea ma picep la asta ca mai am de crescut ca am de abia 14 ani.

| Twilightthevampires a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar banuiesc ca aici ar trebui sa decideti amandoi. Sa comunicati despre asta happy eu pe pretenamea nu o las happy si nu ii propun niciodata happy ma duc la curve si imi face oral daca vreau happy dar deocamdata nu am nevoie happy cand am pus-o pe una sa imi faca am vrut sa o injosesc happy dar nu de dragul iubirii noastre: happy nu ii mai canta in strunga ca daca asta e motiv de cearta inseamna ca nu te iubeste. El trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti tu! nu pentru ceea ce faci in pat happy
Parerea mea e ca i- ai dat prea mult nas si acum si- l ia la purtare happy

| ChocolattexXD13 a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa continui cu sexul oral, eu zic ca ar fi bine sa il intrebi de ce nu ii place, si sa iti spuna cam ce ar trebui sa faci sa il seduci in legatura cu asta.Prin comunicare se rezolva toate. Ai grija pe mai departe.