| Zvetlana1017 a întrebat:

Mi a trecut perioada de menstruatie si a inceput sa la doara foarte tare burta. De la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la sarmale doare burta trebuie sa te c.ci

| Valentina8 a răspuns:

Poate ai mancat ceva ce te-a balonat si de aceea te doare. In cele mai multe cazuri e de la alimentatie. Asteapta cateva zile si vezi daca iti trece, daca durerea in schimb va deveni tot mai puternica consulta un medic.

| Ana2920 a răspuns:

Poate ai mâncat ceva ce nu ți-a picat bine. Mai așteapta câteva zile, apoi, dacă durerea persistă, fă-ți un test de sarcină, deși daca nu a avut loc un act sexual nu are cum sa ramâi însarcinată.