Am nevoie urgent de ajutor. Mi-am făcut si eu o iubita pe Facebook, vrea sa ne întâlnim, eu nici nu am avut vreodată o prietenă, iubită ce sa mai zic. Cum sa fac maine? Vrea sa o sun? Ce să-i spun, eu am emoții de pe acum. Ce o sa fac la întâlnire? Unde sa o scot in oraș? Dau funda urgent!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ti-ai facut o prietena pe FB, ca iubitele se mananca cu sex, ori tu nu ai facut asa ceva prin computer, nu?

| doctorandus a răspuns:

Vezi sa nu fie un pedofil de 50 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iesiti la un suc ceva ca sa puteti vorbi, sa va cunoasteti mai bine. II poti da un mesaj cu intrebarea: Vrei sa iesim la un suc?
Emotii nu trebuie sa ai, gandeste-te ca vorbiti, nu te mananca. Fii cat mai natural.
La sfarsit, poti sa o conduci acasa si daca simti ca o placi si te place si ea, pup-o pe buze de la revedere.

| Kimball a răspuns:

Mergeti la un film ( trebuie sa ai macar 100 lei la tine) sau o scoți la o shaorma acolo trebuie macar 20 leihappy

Fii relaxat nu muşca fii tu insuți si nimic nu va merge prost.

| KlArt a răspuns:

Facebook... hai mă nene... Să fii aranjat, parfurmat, tot tacâmul. Zâmbești, vorbești, te comporți natural. Dacă aveți peste 16 ani, ar fi bine să fii singur acasa. Pentru început, eviti fast-food-urile. Orice pica greu la stomac, e de evitat. Un film e mult mai la indemana de-acasa. O poti pune pe ea sa recomande unul bun, care i-a plăcut ei. Te descurci tu!winking

| Sofi209 a răspuns:

Buna,e ceva normal sa ai emoții,tinand cont ca nu ai mai avut iubita pana acum si e prima ta intalire. O vei suna si ii vei propune sa iesiti la un suc(localul il veți stabili voi), încerca sa fi cat se poate de normal încât ea sa nu iti observe emotiile, mergi cu incredere. Cand va întâlniti, vorbestei frumos, încearcă sa nu scoti prea multe prostii pe gura si nu ar strica sa i faci si niste complimente...Bafta pe maine!