| ice_6632 a întrebat:

Mi-am facut si un test de sarcina... dupa ce mi-a trecut menstruatia in luna mai. Testul mi-a iesit negativ. Iar menstruatia mi-a venit din luna aprilie de dupa actul sexual in fiecare luna pana acum, inclusiv iunie.Eu nu stiu ce am dar tot stresata sunt. O fi vreo chestie psihica? Nu stiu ce sa mai cred...

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da cu siguranţă e o chestie psihică, nu eşti însărcinată, stai liniştită. De ce te stresezi atât? Gândeşte-te că totul e ok, nu-ţi mai pune întrebări. Baftă!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai. daca menstruatie iti vine cum trebuie nu ai de ce sa faci griji. dar data viitoare. protejeazate sa nu mai ai de ce sa-ti faci griji love struck

| ice_6632 explică:

Va multumesc>big grin