| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum 2 zile si atunci in prima zi am facut-o de 5 ori si ma ustura rau iar ieri inca ma durea locul ala...si azi dimineata am urinat sange si acum cateva ore iar am facut-o cam de 4 ori si ma ustura putin...dar am o permanenta senzatie de nevoie la baie si nu pot sa rezit mai mult de 10 min pentru ca trebuie sa ma duc la baie e normal?

16 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Nu are importanta numarul contactelor sexuale. Poti sa o faci si de 10 ori pe zi daca te duce.
Problema este ca ai facut o infectie urinara nasoala.
Obisnuieste-te sa urinezi dupa fiecare contact sexual, pentru ca asa microbii de pe parul pubian nu mai inainteaza spre uretra si asa eviti infectiile urinare.
Cat despre problema, fa-ti ceai de musetel si galbenele si stai in aburul ceaiului apoi spalate foarte bine cu ceaiul.Fa asta vreo 5 zile iar daca nu iti trece du-te la medic.

| tuGatita a răspuns:

Scuze ca iti zic dar nici tu nici prietenul tau nu sunteti normali la cap! tu erai virgina, a te dizvirgina reprezinta deja o trauma pentru organul tau genital, da sa mai faci de inca 4 ori in aceeasi zi! si vrei sa te mai si simti ok dupa. fa o pauza de vreo 2 saptamani, asta daca rezistilaughing

| MishikiCrisy a răspuns:

Ai facut-o de prea multe ori si sper ca ai folosit prezervativul. Mie nu prea mi se pare ca e normal.

Răspuns utilizator avertizat
| iuliana40 a răspuns:

Ba oprestete! Daca mai faci o sa se agraveze situatia ba chiar o sa ajungi la spital... Fa o pauza de cel puitin 3 saptamani si nu mai face asa de des si o sa-ti revii cu timpul cu urinarile

| neutrino a răspuns:

Totul se face (si) cu cap, deci si sexul.

Răspuns utilizator avertizat
| defibrilator a răspuns:

NU, depinde si cati ani ai, si cat dureaza acele 4 respectiv 5 ori, si multe altele

| MorphineGirl a răspuns (pentru defibrilator):

Am 15 ani...si dureaza cam 15 min.

| introduaicinumele a răspuns (pentru MorphineGirl):

Faci la 15 ani sex? Mai bine ai astepta pana la 18 ani, atunci ti se va maturiza corpul si mentalitatea, si emotiile, la 15 ani pare periculos...
PS: sunt baiat, dar din ce am mai citit curiozitati despre corpul uman de plictiseala pe net, zicea ca dupa 18 e recomandat sa incepi viata sexuala. atunci e corpul tau pregatiti de asa cevawinking

| defibrilator a răspuns (pentru MorphineGirl):

Dureaza 15 minute de 5 ori? adica cate 3 minute una? cred ca esti pea minca, 15 minute e extraordinar de putin?

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Mi-as dori si eu o prietena ca tine, sa vrea de multe ori si de la 15 ani :X

| Roses4us a răspuns:

De 5 ori? Cu 5 persoane diferite? (asa, ca fapt divers)

| MorphineGirl a răspuns (pentru Roses4us):

Nu,cu accelasi baiat happy(iubitul meu)

| Bogdan1o a răspuns (pentru MorphineGirl):

Las-o mai moale fata laughing)
nu cred ca e normal...
stapanaiti-va cateva zile pana iti trecewinking