| AndreeaFrummmmmm a întrebat:

Mi-e frica sa fac sex oral. Îmi poate da cineva niște sfaturi?
Funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

NU musca

| mihai69 a răspuns:

Nu are de ce să=ți fie frică. Folosește (și) mâna (îi faci și o labă) și când se vede tot capul îl sugi ca pe acadea. În niciun caz să nu îl atingi cu dinții!
Recomand să faci înainte un test, să vezi dacă suporți gustul spermei. Dacă nu îți face scârbă faptul că o să-l lași să termine în gura ta va fi foarte apreciat.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu-l fă, decât să-l muști mai bine fără.

| OMFGConrad a răspuns:

Și totuși, de ce ți-e frică?

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poate iti este scarba sau iti este frica sa nu faci bine sau sa faci greseli.Nu ai de ce sa iti fie frica ca nu mananca pe nimeni sexul oral.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Stai potolita daca ti-e frică? Poti sa faci cand esti tu pregatita!

Răspuns utilizator avertizat