| Nixs a întrebat:

'neata! deci. sa incep. in fiecare noapte visez baiatul de care imi place foarte mult. dar mereu visez ca nu putem fi impreuna dar ca inca simte ceva pentru mine(avand in vedere ca am fost cu el) si visez ba ca una ne desparte /..baca altul ne baga bete in roate..ba ca el moare..ba ca eu sunt rapita. sau cand vine momentul sa ne sarutam, in vis, ori ma trezeste mama ori se intampla ceva tragic. dar mereu. in fiecare noapte il visez. si chiar incerc sa nu ma gandesc la el. si mereu reusesc. dar cu toate astea...tot il visez.ce inseamna?(va rog fare injuraturi. daca vreti sa raspundeti rautacios..mai bine nu raspundeti.) (si scuze de categorie..nu stiu pe care sa o pun)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te gandesti prea mult la el fie ca recunosti sau nu si de aceea il visezi mereu, visele au legatura la ce faci sau la ce te gandesti ziua

| Nixs explică (pentru mona):

Intr'adevar asa e.

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, De fiecare data cand visezi ceva, este inversul sau! Adica daca visezi ca cineva te saruta, se va intampla fix opusul, adica nu te va saruta. Cand visezi pe cineva, inseamna ca acel cineva s-a culcat cu gandul la tine! Deci, ai foarte mari sanse sa te reimpaci cu el. Multa bafta, sper ca am putut sa te ajut!

| Nixs explică (pentru FrozEenSoul):

Chiar crezi? ..il vad aproape mereu ca se uita la mine in ora... si isi intoarce privirea cand il prind..sau o tine acolo..pana o iau eu..chiar nu stiu ce sa cred..in fine..mersi pentru raspuns

| FrozEenSoul a răspuns (pentru Nixs):

Daca tu spui, ca se uita mereu la tine si asa, te place. O sa iti las id-ul meu pe privat, daca ai nevoie de ceva tongue. Succes