| Monutza a întrebat:

Neata TPU. aseara am vorbit cu baiatul care imi place inca nu suntem impreuna.big grin dar el stie ca eu il plac si eu stiu ca el ma place.si la un moment dat m-a intrebat ce fac? si eu i-am spus bine beau o cana de ceai ca sa doare gatul si el mi-o spus dupa aceea AI GRIJA DE TINE! in fine am terminat noi de vorbit.si aseara cand m-am culcat tot il auzeam ca prin vis cum imi spunea el AI GRIJA DE TINE! Stie cineva care semnifica acest lucru? Nu de mult am avut un vis in care el imi spunea tot Iarta-ma in vis.thinking mi se pare ciudat.batting eyelashes
Cel care stie ce poate semnifica acest lucru sa imi raspunda dau funda pentru cel mai clar raspuns.kiss

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Aste se intampla deoarece tu tii foarte mult la baiatul ala si de asta asta ai visat ce ti-a spus.si daca te-ai mai gandit la asta inainte sa te culci de asta ai visat ce el ti-a zis.nu te gandi ca ai visat ai grija de tine deoarece o sa ti se intample ceva

| Monutza explică (pentru cypryan11):

Multumesc mult Ciprian.kiss

| cypryan11 a răspuns (pentru Monutza):

Npc love struck

| Monutza explică (pentru cypryan11):

Hei.

| cypryan11 a răspuns (pentru Monutza):

Scuze vroiam sa pun kiss

| cypryan11 a răspuns (pentru Monutza):

Apropo te pricepi sa dai sfaturi?

| Monutza explică (pentru cypryan11):

Depinde in ce domeniu:*

| cypryan11 a răspuns (pentru Monutza):

Dragoste

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Ah,ar trebui sa te bucuri ca ti-a spus sa ai grija de tine, probabil ca ii pasahee hee

| Monutza explică (pentru Amelya02):

Asta imi spune mereu ca eu sunt prietena lui ca el niciodata nu m-a mintit.blushing

| EnvyU a răspuns:

Nu semnifica nimic decat dorinta ta de a fi cu el. iesi cu el in oras si sarutati-va odata happy

| Monutza explică (pentru EnvyU):

Am iesit acum dupa saptamani in urma.e o fire mai timida.laughing

| alexandragabriela a răspuns:

Poate ai adormit cu gandul la el. asa mi s.a intamplat si mie. poate el considera ca ti.a gresit cu ceva. discuta si tu cu el. sper ca ti.am fost de folos! :*:*:* si ca va mearga in continuare!