| anonim_4396 a întrebat:

Nedumerita! Am avut menstruatie acum cateva zile miercuri parca a fost ultima zi, iar astazi prietenul meu a vrut sa mi-o introduca doar in anus si a facut-o dar si-a dat drumul si vreau sa stiu daca ati putea sa-mi spuneti cum sa-mi dau seama daca am ramas insarcinata care ar fi simptomele da nu-mi spuneti va rog sa fac testari sau din astea ca nu ma-ncred in alea! Funda

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Nimeni nu poate ramane insarcinata prin ejaculare in anus...

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Si daca nu crezi in teste de sarcina, crezi in niste simptome care pot fi niste simple coincidente?
Daca si-a dat drumul in anus bineinteles ca nu ai ramas insarcinata.

| cherrybomb a răspuns:

Doamneeerolling on the floor vaginul pentru ce mai esteeerolling on the floor daca tu ramai insarcinata in anuslaughing. fetita anusu e pentru alcevalaughing

| LoveAgain a răspuns:

Am uitat sa specific ca poate o fi curs in vagin ca nu a avut loc numai in anus ejacuarea ci si in exterior. oh go on