| Laura927 a întrebat:

Need help! ii afecteaza pe baieti sexul in casa parinteasca? sa va explic,a trebuit sa ma mut la el pana gasim un apartament de inchiriat doar pentru noi doi.El locuieste cu familia lui,este o casa foarte mare,si camera lui este la etaj,parintii sunt la parter, la ce ma refer este ca nu avem camere apropiate! problema care este, este ca nu e sex! credeti ca il afecteaza faptul ca sunt parintii lui aici? avem2ani impreuna.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca ii e frica sa nu intre mama lui sau altcineva peste voi...alta problema nu vad care ar fi.Incuie usa de fiecare data cand sunteti voi doi in camera si poate nu o sa se mai simta asa. Oricum nu prea avem cum sa ne dam seama de situatie. Vorbeste cu el si intreaba-l daca se simte bine acolo sau are nevoie de mai multa intimitate.

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca il inhiba faptul ca parinti lui sunt in casa..totul este in mintea lui, cred ca o consiliere nu strica..mai ales daca sunteti majori..comunica cu el foarte mult, nu cred ca la miezul nopti mama lui ar urca in camera voastra.
O zi bunahappy

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca ii e frica sa nu intre mama lui sau altcineva peste voi...alta problema nu vad care ar fi.Incuie usa de fiecare data cand sunteti voi doi in camera si poate nu o sa se mai simta asa. Oricum nu prea avem cum sa ne dam seama de situatie. Vorbeste cu el si intreaba-l daca se simte bine acolo sau are nevoie de mai multa intimitate.

| relian a răspuns:

Nu aveti camere apropiate cine tu si cu iubitu tau sau cu cine ca nu prea ai explicat.Si problema este ca nu e sex adica sex cine nu e sau cine n-are? Sa il afecteze ca face sex in casa parintilor? Hai ca esti tare de tot.Ai spus ca parinti stau la parter.Deci nu vad cum lar sau var afecta asta. Aveti usa probabil ca nu cred ca iubitul tau este arab, ca la aia asa se face se sta fiecare separat si cu usile deschise, nu au voie sa inchida usa.Deci daca nu e arab atunci sigur are usa la camera si se poate incuia cu cheia si puteti lucra pina nu mai puteti.Deci problema lui este alta ca ori e la inceput si na merge cam greu, ori asta e nu-i prea merg jucariile si va trebuie sa te multumesti cu asta.Sau cum zicea careva pe aici daca e ia tu initiativa urcate pe el fai dregei. Daca nu merge nici asa asta e ori accepti asa cum este ori vezi tu ca esti tinara si nelinistita din cite se vede. Uite frate cui da Dzeu femei bune alora care nu pot sa duca.

| Wøodenpints a răspuns:

Cel mai probabil în casa părintească a făcut și prima labă, deci nu cred că are de ce să se simtă prost că și-o trage acolo.

| Laura927 explică (pentru Wøodenpints):

Total de acord cu tine!

| Danysan a răspuns:

Problema e alta si anume la el in capsor. Daca e ditamai casa poti face sex si cu parintii acasa (pana la urma nu e nici o rusine dor sunteti tineri laughing. Probabil ca el e putin cam inhibat de asta dar puteti sa incercati cand nu sunt ai lui acasa, mare greutate!

| Oana92 a răspuns (pentru Danysan):

Ai incercat vreodata sa faci sex cu parintii in casa? ai idee cat de groaznic poate sa fie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

EHai nu ma'nebunii! faci sex cu parintii in casa laughing in bucatarie ai incercat sa faci sex cu parintii? rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

LOL gurl. Cinevanu a fost cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii aia nu mai pleaca si ei de-acasa? Facati-va si voi timp cand nu sunt ei in preajma daca el se gandeste la asta, dar e bine sa mearga si la un psiholog

| Laura927 explică:

Noi locuiam intr-un apartament impreuna astia doi ani..nu ii este frica de schimbari sau mai stiu eu ce. avem o relatie super ok, doar ca nu stiu ce s-a intamplat am vorbit cu el si mi-a zis ca o sa fie mai bine cand ne mutam...ce e sigur ca am sa fac atunci cand ne mutam si nu este sex, Am sa ii dau o mama de bataie poate ii revin hormonii la capul al mic.multumesc pentru raspunsuri

| dragodana a răspuns:

Salut! Cred ca parintii lui sunt destul de constienti ca daca locuiti impreuna faceti sex.C'mon! E la mintea gainii.Totul e in capul lui.Usa se poate bloca daca nu are cheie.
Incearca sa-l atati(a se citi atatzi). Vezi ce efect are o lenjerie sexy.Doar trebuie sa te fatai un pic prin fata lui. Apoi mai este si dusul.
Dar eu tot cred ca are probleme psihice.Ii e frica sa nu-l prinda ai lui. Explica-i ca este totul ok si parintii stiu si nu va dau tarcoala la usa.
Daca nu intelege tot ce-i explici tu, du-l la psiholog.Sau mutati-va.
Succes!

| ILoveMI a răspuns:

Nu...nu este normal sa se intample ce se intampla la voi. Atata timp cat parintii lui au acceptat ca voi sa stati acolo, au acceptat clar si nevoia voastra de intimitate, nu vad de ce ar avea el o problema cu asta.
Parerea mea e ca alta e cauza. Ori el nu a vrut cu adevarat sa locuiti impreuna acolo, ori nu mai vrea.ori s-a speriat post-mutare si si-a dat seama ca de fapt nu vrea o asa responsabilitate. Cauzele si explicatiile pot fi multe iar pe cea reala doar el o stie.
Oricum, ce e clar, e ca aveti o problema destul de mare si trebuie sa aflii care e cauza.

| Evelyn89 a răspuns:

Baga-l in sedinta straight face