| alessyaeu a întrebat:

Nu am formulat corect prima intrebare. Luna etcuta in februarie mi-a venit pe 28 si a durat pana pe 3 martie. Luna asta martie nu mi-a venit deloc si suntem pe 2 aprilie. Asta inseamna ca in martie nu mi-a venit?
Voua vi s-a intamplat? Astept raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Denissa97 a răspuns:

Mie mi-a venit asteapta sa-ti vina si tie :* sau daca nu ia o aspirina si fa o baita fierbinte la picioare :* bafta

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată happy

DA, înseamnă că în martie NU ţi-a venit deloc şi ai o întârziere de aproximativ 5 zile!
Teoretic, menstra ar fi TREBUIT să-ţi vină prin 28 martie ( DEPINDE şi de durata CM ).

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la întrebarea anterioară...

Toate cele bune.

| sofisis a răspuns:

Pai cam da, asta inseamna.Deja au trecut 34 de zile deci ai o intarziere. Asta daca ai ciclu menstrual regulat in general.

| Alcyon a răspuns:

Tu singura ar trebui sa stii daca e ceva normal sau nu. Unele femei au ciclul regulat, altele l-au complet aiurea.

| Denissa97 a răspuns:

Asa sunt si eu sad si nici in momentul asta nu mi-a venitsad imi e teama...

| bursuc001 a răspuns (pentru Denissa97):

Bună!

Vezi răspunsul pe care i l-am dat lui @alessyaeu la linkul :
http://www.tpu.ro/......suntem-in/

Este aplicabil şi în cazul tău :)

O zi frumoasă.