| Jackpot2 a întrebat:

Nu îmi sta în fire sa vorbesc despre lucruri de acest tip. De ceva vreme vorbesc cu o fata pe net, nu ne-am cunoscut încă deși suntem elevi în același liceu. Suntem pe hibrid și nu suntem pe aceeași tura. Este bine sa încerc sa o cunosc și în realitate? O consider ca și iubita mea pentru ca îmi da inimioare mereu când ii trimit poze cu mine zicând ca sunt frumos.Se poate lega relație sa zicem dat fiindcă am cunoscut-o pe net? Ea a făcut primul pas pentru a comunica.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Unsfatbun a răspuns:

Daca te atrage fizic și aveți "ceva în comun", o inviți la o întâlnire.
Cu siguranță acceptă, dacă zici că ea a făcut primul pas.
Iar faptul că ai cunoscut-o pe net, nu vă afectează cu nimic.
Important este să te porți frumos cu ea, să vorbești politicos și să te duci corespunzător la prima întâlnire. Igienă la maxim, rafinamet și fă-te adorabil!winking

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu este bine să o consideri ca și iubită a ta, până nu este cert acest fapt. Se pot lega relații frumoase cu ajutorul tehnologiei, încearcă și în realitate să vezi ce îți iesewinking.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu ea f2f si sa o scoti la o intalnire, si vezi dupa ce iese

| Unsfatbun a răspuns:

Altfel nu ai cum sa ai o relație cu ea! Succes!

| Jackpot2 explică (pentru Unsfatbun):

Vreau s al cunosc mai bine și dacă sunt premize bune atunci de ce sa nu încep o relație... Nu ma gândesc neapărat la relație acum

| Jackpot2 explică (pentru Jackpot2):

Sa o cunosc voiam sa zic happy

| Unsfatbun a răspuns (pentru Jackpot2):

Daca te atrage fizic și aveți "ceva în comun", o inviți la o întâlnire.
Cu siguranță acceptă, dacă zici că ea a făcut primul pas.
Iar faptul că ai cunoscut-o pe net, nu vă afectează cu nimic.
Important este să te porți frumos cu ea, să vorbești politicos și să te duci corespunzător la prima întâlnire. Igienă la maxim, rafinamet și fă-te adorabil!winking