| SmileLife a întrebat:

Nu mi se incepe menstruatia oare care-i cauza?

Răspuns Câştigător
| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut,nu iti vine menstuatia pentru ca nu esti dezvoltata, stai calma o sa iti vina dar cand iti va veni iata ce ar trebui sa stii::::::::::::::::::::::::::::::
Prima menstruatie apare la pubertate, incetarea aparitiei menstrelor caracterizeaza menopauza, iar in timpul sarcinii ciclul se opreste temporar (amenoree fiziologica)
si ca sa stii ca poate o fiii ca esti stresata sau poate vine cu intarziere
FUNDA?

| SmileLife explică (pentru AlexTeYubeste315):

Sigur,mersi mult

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru SmileLife):

Scuze
dar tu ai crezut ca te iau la misto sau imi multumesti ca nu prea inteleg

| SmileLife explică (pentru AlexTeYubeste315):

Iti multumesc de raspuns si sigur ca ti-am dat funda

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru SmileLife):

Imi pare rau ca am scris mai sus daca mai luat la misto scuze dar nu vazusem funda
si multumesc

7 răspunsuri:
| Original1992 a răspuns:

Motive sunt mai multe... poate e o simpla intirziere, poate ca au avut vreun contact neprotejat sau e din cauza unei raceli sau streswinking

| alinmadi2012 a răspuns:

Cum adica nu ti se incepe? explica mai bine

| DolCeAtZa a răspuns:

O sa ti se inceapa nu te intrista.