| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intimpla cu mine.Am 15 ani si ma simt atrasa de un user mai in virsta de aici.Simt ca ma ia cu calduri si am emotii. E vorba de hirciog dar cred ca sint nebuna. Oare sint?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca vrei doar sa-ti bati joc de un user respectat pe care esti invidios/invidioasa. Fiindca daca ai avea intr-adevar cea mai mica simpatie pentru el, nu ai posta-o aici, in vazul lumii, ci ai tine-o pentru un cadru mai intim (macar intre 4 ochi). Nu credin simpatiile astea strigate in 4 vanturi, mai ales daca sunt neimpartasite.
Imi pare rau ca un om respectabil cum e Harciog este victima glumelor proaste ca aceasta.

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ...deci lasa-ma sa rad in voielaughing laughing laughing, mi se pare absolut penibil; cum sa fi atrasa de cineva care nici macar nu cunosti, totusi cred ca e o gluma proasta!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Parerile lui te atrag?!
Asta nu am mai auzit-o, ce-i drepthee hee

Harciog, ai deja admiratoarewinking... poate faci si un fan club curand!

| Razvan a răspuns:

Bai fetelor mai incet maihee hee
Ati inceput sa fiti sagetate cam des de Cupidonul virtualthinking
Parerea mea brutal de sincera este ca viziunea lui e deja ocupata si am auzit ca se are bine cu Regele Leu si s-ar putea sa iti faca praf blanita ta frumoasa si roscata de vulpita

| Anca a răspuns:

Harciog, da tu nu i.ai putea fi oare tatic? laughing)

| Elena1234456 a răspuns:

Nu esti laughing dar ar cam fi cazul sa te trezesti.

| Barajag a răspuns:

Fetito, daca te prinde Harcioaga lui, jar mananci, asa ca tot mai bine mananci mancarehee hee

| Pho3nix a răspuns:

De ce pui intrebarea ca anonim?laughing

| smartalogu a răspuns:

Harciog, ce ii facusi ma bietei fete? I-ai sucit mintile. Ce sa va urez, "casa de piatra" rolling on the floor.

| Andreia1 a răspuns:

Hei nu te descuraja asa happy. nu esti nebuna. Poate ca simti nevoia de un partener si te deschizi in fata altora asa degeaba.

| St!L a răspuns:

Wow.Cred ca e o mare problema.Il cunosti personal?

| unicka a răspuns:

Lol! El stie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 15 ani? Ce frumoasa-i primavara.De ce vrei s-o asezi neaparat ling-o toamna? E frumos soarele. Zburda. Iar celorlanti am sa le spun ca nu-i de ris o reorientare profesionala, acea de baby sister.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimo? da eu sunt mai mare ca el.deci? cand ne intalnim? ca eu ma plimb prin parcul pensionarilor.vii si tu cu rolele? eu am bastonu, si ma joc de-a calu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu fii... nu vezi ca blanita pufoasa are? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, esti! Nu cred ca ai 15 ani, nu cred ca esti o copila. Esti o persoana care doresti sa denigrezi un barbat casatorit, cu copii, un user respectat. Stii ca sotia lui este si ea pe site, chiar si copiii si, vrei sa provoci un scandal. Potoleste-te, ai semnat petitia impotriva celor care posteaza sub anonimat! @harciog nu o sa plece de pe acest site doar pentru ca unii il urasc. Are acelasi drept de a fi user ca si noi ceilalti si are dreptul la respect. Trebuie incetate atacurile acestea indreptate impotriva oricarui user. Ce castigati daca faceti asta? Multumiti-va sa raspundeti celor care intreaba si chiar au nevoie de ajutor, dar sa ramaneti doar pentru a provoca, a jigni sau a cerceta userul "dusman", mi se pare nedrept si nedemn. Cate apeluri la pace si toleranta s-au facut? Chiar nu se pot inceta atacurile si mizeria? Acum astept un atac impotriva mea, "stupid" la greu, si cine stie ce dezvaluire. Oameni buni, suntem maturi, putem inceta ostilitatile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora da-mi o trimitere macar.Nu ma face si nebun si dement dea binelea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de ce ai postat anonim? Tocmai am discutat problema asta, nu ar trebui sa se mai permita postarea sub anonimat, anonimul ar trebui sa poata doar vizualiza postarile celorlalti si daca vrea sa poata scrie si el un raspuns sau o intrebare, sa fie obligatoriu sa aiba cont.