| candycane16 a întrebat:

Nu stiu ce se intimpla cu mine: inainte ma comportam altfel cu prietenul meu, ii acordam mai multa atentie, acum tot ii acord atentie, numai ca nu ca inainte. pot sa afirm ca-l iubesc foarte mult. inainte el era putin mai distant, acum eu sunt mai distanta, dar el imi acorda multa atentie. inainte cind ceva nu-mi convinea eu nu ii spuneam, deoarece imi era frica sa nu fie mai rau, dar acum cind ceva nu-mi convine ii spun totul in fata, nu iau totul aproape de suflet ca inainte, el singur inca a spus ca sunt stranie ultimu timp. imi fac griji, deoarece imi este frica sa pierd aceasta relatie, il iubesc foarte foarte mult si vad ca si el are aceleasi sentimente, sunt sigura ca ma iubeste cu adevarat. totusi nu pot defini aceea ce se intimpla cu mine, e spre rau? sau e spre bine? ajutati-ma va rogsad

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Treci doar printr`un moment in care te-ai pierdut pe tine insuti. Respira adanc si adunate. Poti pierde foarte usor relatia si tot ce este frumos din ea, doar fiind neatenta si distanta, nepasatoare.

Nu cred ca vrei ca mai incolo sa iti dai palme, sa plangi intruna pentru ca ai lasat sa se termine totul, nu? Deci ce mai astepti? Fuji si strange-l in brate si faceti ceva nebunesc, ceva care nu ati mai facut thinking big grin Apreciaza`l cat il ai, nu il lasa asa aiurea. Iubirea adevarata este foarte rara acum.

Poate ca a aparut monotonia intre voi.

Insa tu trebuie sa iti revii, pentru binele amandurora.

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Explica-ii ca treci printr-o anumita fazawinking

| Lorelai a răspuns:

Poate a inceput sa iti pese mai putin. Nu zic ca nu il mai iubesti, dar poate a mai scazut asa putin din intensitate. Si poate ca esti asa din cauza atitudinii lui, a simtit ca te pierde la un moment dat si a inceput sa iti faca pe plac si tu ai prins cornite si ai ramas cu elehee hee. Stai linistita, daca te iubeste va ramane alaturi de tine, trebuie sa discutati despre asta si sa gasiti o cale de mijloc, nu trebuie sa fiti indiferenti nici unul nici altul. O relatie echilibrata e perfecta. Daca va iubiti ve-ti trece si peste asta. Bafta:*

| Helpmeeveryday a răspuns:

Se mai intampla chestia asta.Adica si eu sunt atenta cu ce fac si cum vorbesc doar ca inainte nici nu ma interesa ce faceam.Eu ii platesc cu aceeasi moneda tot ce face el. Ii intorc tot ce face. Dar in relatia mea e altfel eu am alte griji. E o diferenta maresad. Nu te ingrijora zii ca ai o perioada mai grea si ca esti putin confuza in rpivinta cauzei dar ca nu o sa incetezi niciodata sa il iubesti. Daca chiar esti atat de ingrijorata sa nu te paraseasca, cum spui tu.

Ai grija de tu:*!

| alecsandra_1520 a răspuns:

Poate in ultimul timp te stresezi prea mult cu scoala (sau serviciul) si nu ai rabdare cu cei din jur.
In legatura cu "imi fac griji, deoarece imi este frica sa pierd aceasta relatie" nu te ingrijora, daca te iubeste va fi alaturi de tinewinking