| millar a întrebat:

Nu va inteleg, cum puteti sa va culcati asa usor cu o persoana?
Mi-am pierdut virginitatea la 19 ani cu un baiat care mi-a zis dupa ca pentru el nu a insemnat nimic si asta m-a cam distrus. Si acum nu imi pot imagina macar cum ar fi sa ma atinga alt baiat, nici macar nu pot sa iau in brate un baiat.
Dragilor aveti grija, din punctul meu de vedere sexul e cam nimic.
Faceti asta cand va simtiti voi 100% pregatiti.

71 răspunsuri:
| Dolila a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai că nu o făcusem, dar acum îți dau block.
Dacă eu sunt pe arătură atunci nu știu de ce mergi lângă mine. Crezi ce vrei.
Oricum minți de rupi, dar până la urmă ai libertatea asta pe site. Ai discordanță în idei. Dar poate greșesc, iar tu la maxim 19 ani ai tăi ai avut multe aventuri și relații din care îți împărtășești concluziile cu solidaritate la niște nevoiași, nu râzi de ei.

| Cheo0S a răspuns (pentru Dolila):

Nu prea cred ca a avut asa multe aventuri. E mai cuminte ea.

| Cheo0S a răspuns (pentru Ofiintă):

Fiiinta.

| Dolila a răspuns (pentru Cheo0S):

Nu contest. Mă cam irită că sunt mult prea mulți trolli pe aici care în afară de lecțiile de viață pe care le oferă(care totuși diferă în funcție de experiențe), nu prea au cultură. Asta era problema mea. De aceea eu nu mă mai întorc că îmi pierd și timpul meu și a altora.
Și fiindcă nu mă pot abține... este mai cuminte decât cine? Ai folosit gradul comparativ. Decât mine, decât toate fetele/femeile? Am văzut ce poate fi în spatele anonimatului și parcă mai bine nu m-aș alătura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dolila
Mai ai de lucrat la poezia aia.Rimele nu prea ţi-au ieşit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, pentru unii nu înseamnă mare lucru. De asemenea virginitatea nu mai înseamnă mare lucru azi.

| MirceaStoica a răspuns:

Si ce daca nu l a interesat, v ati simtit bine? Aia e atunci

| ngllllll a răspuns:

Nu te crede nimeni. Curiozitatea e mare. Dar... portile iadului sunt larg deschise pentru toti happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos de sfaturi!
''sexul e cam nimic''. Bun venit pe Terra rolling on the floor
''faceti asta cand va simtit voi 100% pregatiti" Trebuie sa facem meditatii ca sa ne pregatim inainte?
''nici macar nu pot sa iau in brate un baiat'' Poate e mai corpolent. E normal. Nici eu nu as putea.
Si eu tot la 19 ani laughing

| IAR a răspuns:

Pe viitor sa-ti fie invatatura de minte si sa stii ce sa alegi, sa nu mai alegi pe aia smecheri si sa alege pe baietii buni, timizi.
Astia care au tupeu si sunt siguri pe ei si iti promit luna de pe cer, vor doar sa te babardeasca si dupa te arunca ca pe o masea gaunoasa.
Pe viitor sa stii sa apreciezi pe cine trebuie, din pacate majoritatea fetelor apreciaza pe cine nu trebuie si dupa o dau in victimizare.

| Violleta2022 a răspuns:

La fel de usor si simplu, cum te-ai culcat si tu cu acel baiat, care ulterior te-a folosit si te-a parasit.

Ceea ce nu inteleg eu este : daca ai vazut pe propria-ti piele ca te-a folosit si te-a abandonat, spunandu-ti ca nu simte nimic pentru tine, de ce continui sa-l vrei, cu disperare?

Ia uite aici cat de disperata esti, sa-l aduci inapoi pe barbatul asta:

"în 11 August | millar a întrebat:
Voi credeti in vraji si ritualuri de dragoste? Ati incercat vreodata? Si daca da au mers?"

"în 25 August | millar a întrebat:
Buna TPU. Cum as putea face un test de sarcina sa fie pozitiv chiar daca nu sunt?"