| LadyDeea998 a întrebat:

Nu vreau sa ma judece nimeni..Nu sunt o panarama care se baga in relații acum circa 5 luni am fost in vacanta la bunica mea unde am iesit cu prieteni si prietene printre ei fiind un băiat care are prietena de 2 ani vorbeam ne salutăm dupa care am inceput sa simt acolo ceva pentru el era diferit de alții.Am dormit o data cu el.fara sa facem nimic apoi s-a intamplat! Eram virgină, a doua zi Am iesit la un suc dupa care a plecat in afara unde e si individa lui care il tine sub papuc. vorba aia..Am inteles de la o prietenă ca el sta cu ea pentru bani. etc Am avut 2 luni pline de suferinta depresii lacrimi etc in tot acest moment nu am vorbit cu el deloc! Ma gândeam sa fac ceva sa i despart! Nu stiu. apoi ma sunat într.o seara ..Am mutit nu stiam ce sa zic mi a zis ca o sa vina la mine in vizita mi a spus sa am grijă de mine si chestii.îmi e drag de el parca am fi frați.semanan dar nu suntem rude avem aceleasi alunite pe fata si cand eram amândoi vorbeam orice si ne purtam ca doi care se cunosc de o viata. In fine toata problema este ea eu nu am nici o sansa dar nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

NU esti de judecat, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, iar ce face el este nomral, tipa este departe, in alta tara DECI NU ARE CUM SA AFLE CE FACE EL, si NU are dreptul sa il tina sub papauc, baiatul este istet si profita de ea, ca ea e proasta si nu isi da seama nu trebuie sa te afecteze pe tine, daca te simti ok cu el faceti sex

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Tu te-ai potrivi cu Ray. Aveți același talent la scris.

| R0R0 a răspuns:

De ce nu se desparte de aia?
Daca va iubiti, traiti-va povestea de dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraţii nu fac sex *wink*.

| LadyDeea998 explică:

Dar eu il iubesc...

| LadyDeea998 explică:

Dar eu il iubesc