| MorcovMajestic a întrebat:

O intrebare bizara pentru cei care sunt STUDENTI acum. Toti aveti la facultate cate un grupulet al vostru. Cat de deschisi sunteti unul fata de altul? Avand in vedere ca sunteti doar colagi, vorbiti despre sex asa casual? Cat de des vine subiectul asta in discutie si cine il initiaza?

Ma contrazic cu cineva. Mie nu mi se pare normal sa vorbesti despre intimitatile tale la scoala cu oameni pe care ii vezi cateva ore pe zi si nu ai o relatie in afara scolii, dar lui i se pare normal sa povesteasca tuturor cu cine face sex si in ce pozitii. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ariana131 a răspuns:

Lui i se pare normal pentru nu are cu ce altceva sa iasă în evidență. Si părerea mea este ca nu este normal sa vorbești despre asta cu niște persoane pe care probabil după câțiva ani nici nu o sa i mai saluți. Lasa l pe "anonimu" cred ca are niște probleme, toți fac ceva greșit, numai el știe ce e mai binelaughing)) In grupulețul meu la facultate, nu vorbește nimeni despre acest subiect și nu ar face asta vreodată, este ciudat. Doar dacă sunteți prieteni de o viață, atunci da, poți discuta, dar nu cu niște oameni pe care nu știi dacă o sa i mai vezi vreodată.

20 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, povestim ce am făcut, pe unde am mai ieșit, chestii de facultate și cam atat. Alea sunt chestii personale, nu ne băgăm in intimitatea omului.

| LordCristobal a răspuns:

Mie unul nu mi se pare normal sa te lauzi cat de bine te miști în pat.Ce tine de parte intima trebuie să știi numai tu.
Atat la liceu cât și la facultate mai vorbeam de sex, cate o gluma așa dar nu se lauda nimeni cu ce făcea cu partenera/partenerul în pat.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Așteaptă incă vreo 30-40 sau chiar 50-60 de ani și-ai să vezi că unii oamenii incă mai sunt așa. In general ăsta-i comportamentul celor slabi și lipsiți de caracter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești în eroare mare cum gândești.

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

Tu esti mai fumat ca mine rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tu ai auzit de discuții între prieteni?

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

O expresie scarboasa si misogina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Sigur se laudă ăla de care spui tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Sigur nu înțelegi tu cum se discută între prieteni.

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

Unde fac atata sex, ca nevasta mea e psiholoaga si ii vine cate o virgina de 25 de ani in fiecare saptamana sa se programeze la terapie. E plina lumea de pocaite, daca tu stai doar in alea 2-3 centre universitare unde se intra cu 5 si lumea nu are altceva ce face decat sex e altceva.

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce bolborosesti acolo. Una e sa faci sex si alta sa vorbesti despre asta cu necunoscuti. Doua drepte paralele

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

Și BETE MOARTE fac studentele sex.

Vrei sa zici ca sunt violate. Asta nu e sex. Si nu despre asta e vorba. Cine face, nu discuta despre asa ceva in public

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu înțelegi tu discuțiile între prieteni.

| Ariana131 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Lasa l pe omu ăsta, are nevasta acasă și ii arde de studente. La el toate fetele vor asta, mai ales studentele, ca asa era pe vremea lui. Mai vor sa și învețe studentele. Mai au și relații serioase sau familii acasă, nu cauta in alta parte.

| MorcovMajestic explică (pentru anonim_4396):

Ce diagnostic ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

E mai bine să eviți să discuți cu oameni ca ăla.

| MorcovMajestic explică (pentru Ariana131):

O sa-l ignor ca imi da fiori, vorbeste in dodii. O fi senil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nimic nu înțelegi din ce se laudă ăla la facultate.

| Ariana131 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Are probleme serioase, la altceva nu pot sa ma gândesc când ii vad răspunsurile. Sa lase studentele și lăudatul cu banii, pana acum zicea ca ii întreține nevasta băiatul care e plecat in străinătate. Păcat ca nu îmi vede răspunsurile, l am supărat și mi-a dat ignor când i-am zis ca ii da orgasme nevestei dar nu știe unde e clitorisullaughing

| MorcovMajestic explică (pentru Ariana131):

rolling on the floor i-ai dat unde il doare, saracu, cred ca s-a insurat cu o pocaita, l-a tinut aia pe uscat toata viata si si-a facut o lume a lui imaginara unde el e marele f0x000tacios