| MoonWolf a întrebat:

Oare ce credeti o relatie poate sa se intretina de la distanta.
Funda, Sarbatori fericite

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatori fericite si tie dar parerea mea e sa nu-ti faci relatii la distanta niciodata pentru ca nu vor rezista(nu toate relatiile la distanta dar majoritatea)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De prietenie, da.De dragoste, marea majoritate, nu.

| Lawliet14 a răspuns:

Parerea mea e sa te folosesti doar de opiniile celor care au avut relatii la distanta. Ei sunt in masura sa-si dea cu parerea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o vorba, in relatiile la distanta toti 4 sunt fericiti. laughing Nu prea merge.

| Emily_Kasisto_1996 a răspuns:

O relatie la distanta nu tine, dar acum depinde si de voi. Bafta happy

| carla18 a răspuns:

Daca va iubiti normal ca se poate.Eu am fost impreuna cu un baiat 3 ani.Deci daca tu chiar o iubesti iar ea simte la fel nu vad de ce nu ati putea incerca.