| Marius22222222222 a întrebat:

Oare cine mai cumpara prezervative? Ca din ce vedem in ziua de azi tineretul nu cumpara

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei bine educați pe partea de sexualitate și destul de conștienți și responsabili încât nu vor să se "trezească" cu boli sau cu sarcini nedorite.

7 răspunsuri:
| Molusca a răspuns:

Ar trebui sa se facă educație sexuală în școlii.
In lipsa educației sexuale, vedem fete care se duc sa facă buletinul insarcinate

| Marius22222222222 explică (pentru Molusca):

Ba vere dar la biologia din a 7a si a 11a ce le explica?

| LaraClarice a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu se vorbește in scoala despre sex, ca nu vor parintii sau e pacat.

| Marius22222222222 explică (pentru LaraClarice):

Da sa faca avort la 14 ani nu e pacat?

| Marius22222222222 explică (pentru LaraClarice):

Este exact ca la karate.te invata tehnici de lupta si aparare.dar daca se ia cineva de tine mai mare sau sunt mai multi, tot cu caramida in cap ii dai

| Capsi a răspuns:

Se cred mai smecheri doar pentru ca le e rusine sa vb cu părinții lor

| TheGamerCat a răspuns:

Tu nu pentru ca esti forever alone