| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat, tineretul din ziua de azi se gandeste numai si numai la sex. Oare de ce? Toate raspunsurile sunt bine venite laughing))))

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca sunt curiosi cum este...

| VadTot a răspuns:

Daca Ti crezi ca doar tineretul Te inseli amarnic Toata mizeria porneste de la cei care ar trebui sa fie un model in viata.iar cand iti alegi un model gen .....sa nu dau nume ca nu i frumos.,.ce asteptari si pretentii sa mai ai! ok?

| JoshuaNNN a răspuns:

Daca tu te gandesti numai la sex e problema ta, eu unul fac parte din "tineretul din ziua de azi" si nu ma regasesc in ce ai scris tu acolo.
Oricum, sa stii, ideile astea au o mare legatura cu "generatia veche". Copiii, in general, se iau dupa parinti...pai cand vezi un barbat de 40 de ani ca isi violeaza fiica de 12 ani si ii place, ce pretentii sa mai ai de la fius-o?
Te rog, data viitoare, inainte sa tragi o asemenea concluzie sa nu generalizezi pentru toata generatia, acum exista copiii care la 6 ani stiu 26 de limbi...de aia nu ziceti nimic, va luati de 2-3 pustani care nu stiu pe ce planeta traiesc si ne bagati pe toti in aceeasi oala, penibil.

| TheUnForgiveN a răspuns:

I-ai luat tu pe toti si i-ai verificat? Bravo tata.

| neutrino a răspuns:

Ce alte variante propui pentru timpul liber?

| relian a răspuns:

Daca dragoste (sex) nu e nimic nu e. Vorba cantecului.Pana si artistii se gandeau la asta nu?

| h3r a răspuns:

Pai si tu te gandesti daca tot ai postat intrebarea.
Te-am prins.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intotdeauna copii fac ce vad in casawinking

| Outspoken19 a răspuns:

O corectare.

la 12-14 ani iubesti cu adevarat.
La 15-20 nu stii cum sa faci mai repede sexwinking

| DjDeath a răspuns:

Curiosi,dar uni sunt foarte tupeisti si perversi, nu crezi? Daca acum este asa cum va fi peste 10 ani?

| DjDeath a răspuns:

Faceam o generalizare, Si nu, nu sunt printre ei.