| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce nu ma pot indragosti?
Sa simt asa ca plutesc...atunci cand imi place un baiat dupa ce il cunosc mai bine imi pierd interesul pentru el...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil nu ai atins o varsta adecvata ca sa iubesti (simturile tale nu sunt dezvoltate in proportie maxima).

| harciog a răspuns:

Coboara in tine si vei intelege asa ceva doar in linistea descoperita acolo.

| Marius2011 a răspuns:

Acuma depinde... ca nu esti singura si eu patesc la fel. o sa gasesti pe cineva cu care o sa vrei sa ramai iti garantez eu happyasteapta iesi prin parkuri una alta...

| znstr a răspuns:

Poate pentru ca nu stii cum trebuie sa iubesti si ce presupune 'a iubii' pe cineva. O sa gasesti singura o persoana potrivita care sa-ti placa si inainte, si dupa ce aflii mai multe detalii despre el si atunci o sa simti ca plutesti fara probleme. laughing Bafta!

| Carnage a răspuns:

Cred ca depinde de nume Adelin-dragastos iubaret (eu ma indragostesk super repede ) laughing)Madalina-seducatoare (diavol frumos) Amalia-Baietzoaica (nu prea se indragosteste ) Maria-Prostanaca (se lasa prostita de toti)Ioana-din cate eu nu vrei sa stii la numele asta (daca te cheama asa E o problema laughing )

| Sysy_7541 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine. Adica daca esti obsedata se te indragostesti asteapta baiatul portivit. Nu alege orice baiat doar ca simti nevoia sa te indragostesti

| Marius_5472 a răspuns:

Oaw eu nu stiu ce sa fac cu dragostea asta nebuna caruia daca iar 1% sansa de implinire iar tu o cauti?
Mare figura este omenirea asta mereu cautam cea ce nu avem!