| anonim_4396 a întrebat:

Oare m-am indragostit? Ma mai gandesc la el cam tot timpul, imi place cand doar el intra pe mine sa vorbiiim.Ma simt alcumva.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu, dar ești pe cale. Ai pornit la drum.

| maryus83 a răspuns:

Aproape,dar ai grijă să fie reciproc sentimentul altfel vei suferi

| ruxyycriss44 a răspuns:

Paste fericit! Sincer da happy te-ai indragostit, dar nu-ti face griji. Dragostea e cel mai frumos sentiment. Aceasta este si trecatoare, dar daca iti trece inseamna ca nu era baiatul potrivit.Cel mai bine ar fi sa vorbesti mult cu el sa petreci timp cu el si daca dupa un timp tot nu-ti trece inseamna ca chiar te-ai indragostit. Bafta multa :*