| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine ai alege pentru o prietenie/relatie : Fostul prieten din alt judet cu care ai avut o relatie de 1 an ( in care nu v-ati vazut prea des) si fata de care mai ai unele sentimente sau un baiat pe care abia l-ai cunoscut si de care a ajuns sa iti placa? Motiveaza raspunsulhappy Intrebare pentru fete big grin

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce sucita esti! Nu stim pe care simti tu ca-l iubesti!

| AnonimA a răspuns:

Asta e o intrebare pentru BISEXUALE?

| DeeDee_4511 a răspuns:

Pai depinde cu care te intelegi mai bine...eu cred ca l-as alege pe cel cu care am stat 1 an. Dar poti incerca ceva si cu cel pe care abia l-ai cunoscut. E o situatie destul de dificila, ar trebui sa-l ''testezi'' pe cel nou...Nu stiu ce sa zic. Cum crezi tu, nu neaparat trebuie pe cel pe care il placi mai mult fizic, pentru ca intr-o relatie trebuie sa va intelegeti, in acelasi timp iubitul sa-ti fie si prieten.
Sa ne spui ce ai facut...Mult succes!:*