| Zoe_7457 a întrebat:

Pentru voi ce reprezinta persoana iubita? ati iubit sau iubiti pe cineva? pentru mine cel pe care il iubesc reprezinta tot ceea ce am si pentru ce traiesc nu cred ca as putea fara el love struck

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Ai dreapate! Si eu iubesc si iubesc in cel mai frumos fel! Iubesc si sunt iubita! Pentru mine el este tot ce mi se putea intampla mai frumos love struck Este raza mea de fericire, zambetul meu, printul meu mult visat! love struck

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am iubit si nu mai vreau sa iubesc deloc.

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna;;] eu iubesc :X Reprezinta un motiv in plus pentru care ma trezesc dimineata, reprezinta un prieten de nadejde si un loc unde o sa gasesc mereu o imbratisare calduroasa love struck