| Secretkkk a întrebat:

Posibil sunt superstitioasa, dar am o intrebare, am cunoscut un baiat si de cite ori ne vedem ploua, in fiecare zi e frumos, cum ne vede noi ploua, avem 4 intilniri si toate in ploaie, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel..stai calma, nu e nimic!
Iubeste-l si va fi bine!winking

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...că a cincea oară ar trebui să iei umbrelă.hee hee

Ce să însemne? Că pe Pământ mai şi plouă. Simple coincidenţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine e la fel.De cate ori imi beau cafeaua, se intampla sa ploua, azi spre exemplu iar sta sa ploua.Zi si tu!
Nu inseamna nimic, vara asta e mai ploioasa.

| Hakuouki a răspuns:

Inseamna ca vremea este schimbatoare, nici tu si nici prietenul tau nu reprezinta vreun punct de interes pentru cer, incat sa ploaua pentru voi.

| Fernando9Torres a răspuns:

Era prea excitat si "so udat" laughing))))

P.s: Nu va mai intalnici ca vreau sa merg la strand, si nu pot de ploaie! crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Asa-iwinking laughing

| Blamely a răspuns:

Nu înseamnă nimic, simple superstiţii. Banale coincidenţe.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Inchide-ti ochii ca sa nu va mai vedeti.

| hujibijuk a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva anume, dar e mai romantic recunoaste!