| Roxy a întrebat:

Preferat fetele slabe sau cele cu forme? cand zic slabe ma refer la genul de fete cu scobitori in loc de picoare si cand zic cu forme ma refer la faptul ca sunt poate mai plinute(nu grase) ci cu forme?tongue

Răspuns Câştigător
| Sylx a răspuns:

Mie imi plac cele care se simt bine cu propria persoana, care sunt naturale si nu recurg la diverse "imbunatatiri" pentru a-si crea atuuri artificiale. Ca si constitutie, imi plac cele care nu sunt nici manechine dar nici gen Nikita.

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai vazut tu pe strada fete cu scobitori in loc de picioare?!
Eu sunt slaba, am 49 de kg la 1, 70 dar asta nu inseamna ca nu am un fund si sani... God!

Slaba nu este egal cu neatragatoare sau 'femeia snur'...

Nu mai fi limitata in gandire sau macar specifica in intrebare faptul ca vorbesti despre particularitati ci nu in general...

Pun pariu, dupa intrebare, ca tu esti grasa asau te crezi asa...

Hai sa ma iau si eu de fetele pliunute atunci, ca sunt slaba... Tu zici ca ele nu sunt grase ci cu forme.Scuza-ma,dar formele alea exista pentru ca se pun kg de grasime prin toate locurile (ca la tot omul cand se ingrasa, de-altfel).

Deci fara 'discriminari' ca nu numai fetele 'plinute' se simt jignite de aspect!

Abh
| Abh a răspuns:

Nu e asa important aspectul fizic, fiecare este asa cum l-a lasat Dumnezeu. Important e ce are in cap si in suflet.

identitate
| identitate a răspuns:

Intai de toate nu-mi plac fetele ca tine, care stau toata ziua sa se compare cu celelalte, le cauta mereu pe cele care, dupa mintea lor, sunt mai prejos decat ele si le "arata cu degetul"(si mi s-a intamplat de foarte multe ori sa merg alaturi de fete care au ceva de comentat despre fiecare). Mi se pare de prost gust si denota nesiguranta de sine.
In al doilea rand: Exista foarte multe fete slabe foarte frumoase si pot sa se ingrase, insa bunul simt nu prea se poate (re)castiga.
Ce prefer? Nu meriti sa stii si nici nu te intereseaza. Vrei doar sa ti se confirme ca sunt altele mai naspa decat tine.

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru identitate):

Ai mare dreptate! happy meritai fundita

| Lorelai a răspuns:

Eu cred ca in general baietii prefera fetele cu forme. Dar sunt destui care prefera fetele mai naspa, nu ai ce sa le faci!

| emilia21 a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase, nu mai conteaza daca esti gras sau slab! nu e bine sa facem diferente!
Conteaza foarte mult ce ai in suflet, dar multi nu se mai uita acolo, si se uite cum arati la exterior.
eu sunt de inaltime mica, am 1. 60 si 52 de kg si nu ma consider grasa, dimpotriva ma multumesc cu cea ce am! asa ca nu mai pune intrebari de felul asta, multe fete se simt jignite, si nu e frumos!

| Silviu591 a răspuns:

Intre.nici pielea si osul dar nici plinutze.

| 31957319 a răspuns:

Daca ii comunicativa ma are.
Daca are experienta ma are.
Daca sunt beat ma are.
Cele trei aspecte demonstreaza ca femeie alege barbatul si nu invers.
Daca ar fi sa aleg eu ...sani mai marisori, putina burticutza, fund rotund si sa aiba in posesie o Grasa de Cotnari.
Nu mai sunt la moda manechinele, alea sunt gesturi de roamani.
Eu vreau o femeie, nu o schizofrenica cu aere de vedeta.

| johnyy a răspuns:

Sincer prefer intrebarile serioase si cu ceva sens.

| me1234_7666 a răspuns:

O fata slaba nu inseamna neaparat piele si os sunt fete slabe da si cu forme, eu am 1`60 si intre 43 si 45 de kg si nu ma consider slaba [ doar putin, da` na, nimeni nu`i perfect, de exp exista slabutse cu fund mic sau tate mari, sau invers...iar despre cele mai plinutse nu pot zice nimic bravo lor ca sunt asa.si si celor slabutse bravolor ca sunt asa ...deci fiecare sa se multumeasca cu ce are si sa-i multumeasca lui Dumnezeu ca`i sanatos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca-i mai bine una pe care s-o simti c-o pierzi printre degete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am forme si nu`i plinuta.
bine nici slabalaughing
am 1. 60, 50 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer fetele cu porme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm si eu am 45 de kg si 1. 62 m.Eu ma vad foarte, foarte slaba, dar cei din jur spun ca nu!(cand zic cei din jur, ma refer si la necunoscuti). Mi s-a spus de atatea ori ca asta este doar in mintea mearaised eyebrows! este adevarat, slabesc si ma ingras dupa o zi pe altastraight facesi recunosc, imi doresc sa fiu grasa decat asa.cryingsadsade adv am solduri, sani nu pot zice ca nu, dar eu ma detestcryingcryingcrying asa ca fetelor.bagati in voi! Bn.pana la o limita:-stonguesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! http://fazedure.blogspot.com/2008/04/va-plac-fetele-slabe.html,uitati`va aici sa vedeti ce inseamna cu adevarat piele si os! sh apoi sa comentati;)...fiecare om e frumos asa cum l-a lasat Dumnezeu si nu trebuie judecat sau respins din cercul nostru pentru cum arata:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer fetele cu forme apetisante, dar fara celulita, si pentru asta poti intra pe www.gyashop.ro si ai sa gasesti multen aparate pentru ca, corpul tau sa arate divin:)

| xMellySsAx a răspuns:

De ce cand zici fete slabe o zici de parca. auzi " ccobitori in loc de picioare".dar cand e vb de fete mai putin slabe. le zici plinute.cu forme...mi se pare total nedrept! si eu sunt slaba si nu pentru ca vreau. Dne` ce n`as da pentru 6-7 kg straight face deci nu mai o zi in felu` asta.gand ca sunt fete care nu isi doresc sa fie asa slabe.winking

| alexaaaaa15 a răspuns:

Scuza-ma dar si eu am 1.60 si 42 kg si crede-ma ca am solduri si nici de fund si de sani nu ma pot plange...si apropo pe mine si pe alete fete ca mine poate ne dreanjeaza expresia "scobitori in loc de picioare" si daca tot se poarta fetele"voluptoase" de ce nu prezinta ele moda si nu apar la tv ca fetele slabe.va zic asta din experienta:la baieti adevarati si dargutzi le plac fetele slabe.cei carre vor doar sa se culce cu o fata preferaa tipele gen actrita porno

| medenika a răspuns:

Am sa pun asta pentru. floom. fetele plinutze nu sunt asa din cauza grasimii uneori. mie nu mi-e frica sa spun ca is plinutza si imi place asta. faza e ca eu sunt asa nu din cauza,, grasimii care se pune prin anumite locuri'' ci din cauza faptului ca ma musculatura dezvoltata si un spate destul de lat recunosc. deci nu se reduce totu la grasime floom.