| xHigh a întrebat:

Problema cu dragostea? laughing Poate sau cu siguranta v-a parea ceva patetic dar se poate intampla. De unde sa incep, eram prieteni,ne intelegeam ok, ma vedeam pe mine in el,aceleasi gusturi,aceleasi tip de gandire, aceleasi sentimente tot tot tot. Cu timpul a devenit altceva? Nu a contat distanta desii el nu e prea departe ( o ora cu trenul maxim ) pentru ca ne puteam vedea totusi.O perioada el a avut niste probleme si nu am mai tinut legatura, nu am avut de unde sa stiu asa ca am lasat-o balta ..am crezut ca na, fiind baiat in ziua de azi poate nu mai conteaza nimic din tot ce era intre noi dar saptamana trecuta vineri a aparut dupa ce eu vorbeam cu cineva, nu era ceva serios dar oricum. si am renuntat la persoana respectiva pentru el. Toate bune si frumoase. chiar ne vorbisem sa ne si vedem cat mai curand posibil. si cand duminica seara ma trezesc ca imi da block pe fb, nu imi mai raspunde nici la telefon nici la nimic? Nu inteleg cu ce am gresit sau daca am gresit cu ceva? Ce ar fi cu reactia asta? Nu pot sa cred ca ar fi vorba de o bataie de joc. totusi stim destule unul despre celalalt si asa. nu ar fi genul lui? M-am gandit la toate posibilitatile si nu stiu ce sa fac. Sa il mai caut sau nu? Tin sa precizez ca ma framanta tare faptul ca habar nu am de ce s-a intamplat asa? Si sincer tin la el.

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Tristsad...
ai drepate, sa stii ca nici eu nu inteleg ce ar putea fi cu reactia lui. Tu ziceai ca a avut niste probleme, ei bine poate chiar asta e cauza...
Eu as zice sa incerci sa il cauti, sa vorbiti si sa lamuriti situatia. Cu siguranta are ceva si poate tine ascuns pentru ceilalti.
E pacat de amandoi daca lasi lucrurile asa, in voia sorti.
Atunci cand e vorba de iubire se merita oricehappy
Bafta!kiss

4 răspunsuri:
| Anonymous95 a răspuns:

Poate a aflat ca ai stat cu altcineva cat a avut el probleme happy. Nu ti se pare urat din partea ta?

| xHigh explică (pentru Anonymous95):

Stia chestia asta, nu am avut nimic de ascuns. Eu am incercat sa tin legatura cu el, il intrebam :esti bine? el :da. Dar s-a rezolvat, am renuntat la persoana respectiva si am continuat cu el. Puteam sa nu fac asta sau sa umplu pe doua fronturi dar l-am preferat tot pe el dupa ce nu mi-a mai dat semne de viata pentru o perioada de timp? Iar el a fost ok cu treaba asta.

| CosminutzaAdee a răspuns:

Dureros.sadFi tare si incearca sa nu te mai gandesti la asta:*.Nu ai ce sa faci si mai bine nu il mai cauta:*. Poate ca intr-o zi te va cauta din nou si atunci tu hotarasti ce facihappy. Tinand cont si de faptul daca in acel moment mai ti sau nu la el:*. Bafta:*:*.

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Cineva din cercul lui de prieteni te poate ajuta cel mai bine.afla ce-l framanta si...bafta