| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o problema cu o fata.Am cunoscut-o acum 1 an si nu prea vorbeam, doar ne salutam. Dupa ce a inceput anul scolar asteptam autobuzul si a venit la mine si m-a luat in brate, atunci m-am indragostit de ea. Apoi am incercat sa vorbesc din ce in ce mai mult dar cand e vorba de ea nu mai sunt eu. I-am spus ca o iubesc si mi a zis ca nu vrea o relatie.Acum am decis sa-i fac un desene mai exact portretul ei din creion, este frumos (am putin talent la desen) si as vrea sa eu dau intr o zi.Cum credeti ca ar reactiona?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Eu nu cred ca va fi miscata prea mult de gestul cu portretul. Daca nu ii place de tine si se comporta totusi frumos cu tine inseamna ca ii este intr-un fel mila de tine. Unele te-ar face de ras.Incearca sa ii dai Portretul ala si vezi cum reactioneaza.Eu zic sa il pui intr-o rama si sa il dai impreuna cu o floare de ziua indragostitilor(pe 14 parca)daca poti.Fa asta putin mai rezervat, fara multa lume. Daca nu ii place de tine va reactiona urat daca faci asta de fata cu alti cunoscuti de-ai ei, sau de-ai tai, ii va fi rusine si in cel mai rau caz va incepe sa te urasca.

5 răspunsuri:
| casian_6565 explică:

Daca as vrea sa ii dau un trandafir ce culoare ar trebui sa aiba?

| soloangel01 a răspuns (pentru casian_6565):

Nu conteaza asta...culoarea trandafirului este ultimul lucru la care s-ar gandi.

| 4K985TY a răspuns:

Eu cred ca da.E un lucru minunat.
Ai putea sa o miri cu un buchet de flori sau o jucarie de plus.
Asta trebuie sa se intimple in public ca ea sa se simta mindra.
Succes!

| soloangel01 a răspuns (pentru 4K985TY):

ASTA NU TREBUIE SA SE INTAMPLE IN PUBLIC.A spus ca nu vrea o relatie... poate nu il iubeste.Mie daca mi-ar face asa o fata de care nu mi-ar place, as face urat, rau de tot.

| Alexxxo a răspuns:

Uite si eu am fost indragostit de o fata care ma credea...nici nu stiu ce era in capul ei i-am spus ca imi place de ea iar ea a ras de mine orice ai face nu renunta.P.S Nu te zgarci.