| madalinbb19 a întrebat:

Probleme mari ...imi place o fata pe facebook, am intrat pe ea stiind ca ii la facultate cu un fost coleg am abordat-o cu acest subiect (fostul meu coleg), problema este ca pare a nu fi interesata deoarece scrie intr-un mod rece (imi scrie ceva doar sa fie scris ) ...problema mare este ca ce simt pentru fata asta nu am simtit pentru nicio alta, m-am indragostit de ea de cand am adaugat-o pe facebook, eu imi dau seama ca nu prea ii face placere sa vorbeasca cu mine (eu ii puneam emoticoane cand ii scriam insa ea nu, imi scrie "rece" ). Chiar ma simt foarte nasol, daca nu mai intru in vorba cu ea si ea nu intra pe mine ii clar ca nu ma place, voi ce ziceti? (as fi placut impresionat sa imi raspunda mai multe fete, ele stiu mai exact cum procedeaza cu baietii )

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata nu te place atunci este cazul sa renunti. Nici tie nu ti-ar face placere sa te intalnesti si sa te pupi cu o fata care nu-ti place deloc.

| madalinbb19 explică (pentru neutrino):

Da, ai dreptate...din pacate nu am ajuns la stadiul de a o invia undeva, nu voi mai intra pe ea de maine in colo desi imi este foarte greu.

| neutrino a răspuns (pentru madalinbb19):

Iata o decizie matura!

| LoveSleep a răspuns:

'Abordezi' o fată cu un subiect legat de un alt băiat. Asta e cea mai mare tâmpenie pe care ai fi putut-o scoate prin fund. Puteai să-i spui orice căcat, de ce tocmai aia. Și pe facebook, serios?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te-ai indragostit pe facebook? Daca nu stie sa sarute? Daca are defecte de comportament, daca sufera de ceva boala care o impiedica sa relationeze in societate? NU VA MAI INDRAGOSTITI DE POZE!

| madalinbb19 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri ...mai ales celor critice (numai raspunsurile critice te fac sa iti revii la realitate )

| alexutza22098 a răspuns:

E nevoie de timp să te cunoască probabil este timidă și nu cred ca poți simți ceva pentru cineva atât de repede eu cred ca timpul le rezolva pe toate așteaptă să vezi ce urmează și dacă nu iți da nici un semn atunci cred ca ar fi cazul să renunți.Mult succes!