| dan_2834 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie ce sa fac sa nu ma mai simt asa de nasol? Nu am chef de nimic.Toata ziua as sta si as asculta muzica.Nu pot sa exprim exact starea in care ma aflu.Nu ma mai suport! Ce ma enerveaza mai tare e ca la scoala, de fata cu colegii trebuie sa fiu vesela, sa fiu asa cum ma stiu ei.De vreo 2 zile ma simt asa.Nu mai am nici macar pofta de mancare. Dc am impresia ca nu ma iubeste nimeni? Poate mi se pare? Prietenul imi spune ca ma iubeste. Dar totusi. dc ma simt asa? Ma simt atat de singura. Spuneti-mi ce sa fac sa nu ma mai simt asa? Ce sa fac? Cum sa fac?

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nustiu daca ai perioada cu menstruatia nu am ce sa ziclaughing intreaba si tu alte fete cu care poti fi deschisa!

| MissL a răspuns:

Si eu am momente din astea, stai o bucata buna de timp si gandeste-te ca nu ai nici un motiv sa fi suparata. Insiruieti pe o foaie daca te ajuta toate motivele de care ar trebui sa fi fericita. Ai parinti care te rasfata, ai note bune la scoala, ai un prieten care te iubeste, si altele care crezi tu ca sunt motive importante... din cate am auzit starile astea de melancolie se datoreaza starii de rutina si monotonie, incearca sa faci ceva nou, iesi undeva, la un chef intr-o seara un club cu fetele, fa o schimbare in viata ta. si repetati mereu ca ai toate motivele sa zambesti si sa fi fericita.
Pe prietenele mele in situatii din astea le ajut cu o vizita urgenta la un fastfood saau cofetarie, poate merge si la tinewinking

| AndaWest a răspuns:

Poate esti in perioada in care trebuie sa iti vina menstruatia.si eu patesc asa

| MindExplode a răspuns:

Buna, a venit primavara care ne atinge pe noi fetele foarte mult, si eu sunt in asa stare numai ca eu am pofta de mancare si nu pot fi vesela nici chiar cu colegii.O sa treca iti zic euhappy

Bafta.happy

| DjTactumare a răspuns:

Spune-i prietenului ce se intimpla cu tine, poate are ac de cojocul tauwinking