| Alexandrachiriac1999 a întrebat:

Sa spunem ca ar fi o posibila sarcina... Dar e posibil sa curga acel lichid maro? Ma tine de 4 zile.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a exista o sarcina intr-o asemenea situatie este extrem de mica, valoarecare tinde spre 0 (zero). Pentru confortul si linistea ta sufleteasca, este indicat ca peste 3 zile sa-ti faci un test de sarcina. Multa sanatate!

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Daca ai acea scurgere maro nu nu esti insarcinată, in momentul in care ramai insarcinată iti curge o asa numita,, poală galbenă,, după care se opreste si ciclul si acea scurgere de culoare galbenă.

| Wehrsi a răspuns:

Https://www.divahair.ro/......e_pot_avea
Citeste aici. Ti se explica ce e cu ele. Nu cred ca ar fi sarcina, ci poate fi si autosugestia ta. Am trecut prin asta.

| Alexandrachiriac1999 explică (pentru Wehrsi):

Daca ai trecut prin asta, ce ai avut? Ai luat niste pastile ceva?

| Alexandrachiriac1999 explică (pentru Alexandrachiriac1999):

Nu. Nu am luat pastile. Am luat niste pliculete de Mg+Calciu, niste debridat si cam atat. Dar este cam o luna de atunci.