| cristi_8798 a întrebat:

de la un timp ma tot imbratisez si ma sarut pe obraza cu o colega. Ne intelegem f bine si as vrea sa ma apropii mai mult de ea...cum sa fac asta?

3 răspunsuri:
| RzC_2505 a răspuns:

Ma frate, ideea e ca unei fete ii place un baiat care inspira incredere, trebuie sa ii arati ca ai incredere in tine in primul rand, fi tu insuti nu fi crispat si incearca sa ramai singur cu ea nu incerca neaparat sa discuti cu ea si sa ii explici ca vrei mai mult d la ea decat o prietenie, incearca sa t apropii de corpul ei sa sa ii vezi reactiile, daca nu t respinge incearca sa o saruti... si de acolo restul e usor, gandeste asa... ca tu oricum nu esti cu ea si daca te refuza nu-i nimic nu ai pierdut nimic, dar daca raspunde la sarut ai ajuns unde vroiai sti cum e vorba aia: incercarea moarte n-arewinking succes

| LecSiee a răspuns:

Paii; sunt fata si. daca faci chestia asta cu o fta si ea iti raspunde [ gen te ia sh ea in bratse si te pupa] inseamna ca si ea te place. incearca sa stai mai mult cu ea si poate intr-un moment in care sunteti singuri. poate. o saruti happy asta va va face sa fiti impreuna.winking

P. S. daca esti mai timid, puteti juca adevar sau provocare si sa vorbesti cu un prieten sa te provoace sa o sarutiwinking
daca esti mai indraznet provoac-o pe ea sa te sarute! va intelege ca esti curajos si ca vrei sa fi cu ea!

fundita?

| Ingerash_1940 a răspuns:

Discuta cu ea, explica-i ca pentru tine nu e doar prietenie, dar ca simti ceva pentru ea. Cred ca va fi tot ok. succes.