| c4t4l1nVIP a întrebat:

imi pueteti da si mie un sfat in legatura cu:
ieri am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine si a zis ca am luat-o prin surprindere si nu se astepta la asat de la mine, ea credea ca imi place de alta fata, iar eu i-am spus ca nu, mie imi place de ea, cand am intrebat-o daca raspunsul e da/nu a zis ca se mai gandeste...

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Las-o balta ca e jigodie daca se mai gandeste.
Asta e santaj
si daca vrei sa nu fii santajat fii tu primul care isi baga ceva p in ea de relatie
pentru ca alt fel vei plati rate la dagostea ta
si va deveni stapanul si dictatorul tau
iar tu un scav care niciodata nu vei face nimic bine ci mereu va trebui sa platesti ca sa te ierte de cate ceva
si pana la urma te va scoate tot timpul vinovat
si te va tine in starea aceea de vinovatie
doar ca sa platesti si aiar sa platesti bani bani bani
si mereu va fi ne multumita si ne multumitoare
O fata cand o sa te vrea o sa spuna da din prima cu multa multa bucurie
nu incerca sa o cumperi
acum trebuie doar sa iti mai cauti inca 2 fete ca sa nu fii in limba duap profitoarea asta
SA ma scuipi pe mine in ochi daca nu am dreptate ca e o Egoista

| c4t4l1nVIP explică (pentru RxTx):

Frate eu sunt prieten bun cu ea dar nu cred ca e asa oh go on, o cunosc de 1 an

| RxTx a răspuns:

O zicala romaneasca :" F_ti nu Fu_i timpul Pu_ii trece! ) Nu pierde timpul ca pe urma o sa iti doresti sa ai cu ce si vei descoperi ca nu mai functioneaza

| SkyPilot a răspuns:

Acum ca ai facut-o, o lasi sa se gandeasca. In general e bine sa ii dai de inteles ca o placi. Asa risti sa o pierzi chiar daca si ea te place pe tine. Incearca sa o inviti pe afara si ofera-i o floare (trandafir rosu). Nu fii insstent, nu o intreba la fiecare doua zile daca s-a mai gandit. Arata-ti altfel interesul pentru ea (flori, invitatii, o ajuti daca are nevoie etc.)