| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Daca ai mai avea de trait doar o zi, care ar fi ultimele 3 lucruri pe care le-ai face?

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Interesanta intrebarealaughing Pai eu unul.
1) As conduce o masina cu viteza maare prin Bucureesti si cu muzica la maxim ( de preferat cu niste tovarasi big grin ) laughing)
( noaptea cool ).
2) As suna fata pe care o iubesc si i-as spune tot ceea ce simt pentru ea (nu am avut sansa pana acum sad ).
3) Daca as fi cu ea in momentul acela nu mi-as dori nimic mai mult. big grin

| madyddd a răspuns (pentru Sburatorul):

Iti dau funda doar pentru ca chiar m-ai emotionat cand ai zis: 2) As suna fata pe care o iubesc si i-as spune tot ceea ce simt pentru ea (nu am avut sansa pana acum sad ).
3) Daca as fi cu ea in momentul acela nu mi-as dori nimic mai mult. ff frumos. chiar meriti o funda. kiss

| madyddd a răspuns (pentru Sburatorul):

Ti dau funda doar pentru ca chiar m-ai emotionat cand ai zis: 2) As suna fata pe care o iubesc si i-as spune tot ceea ce simt pentru ea (nu am avut sansa pana acum sad ).
3) Daca as fi cu ea in momentul acela nu mi-as dori nimic mai mult. ff frumos. chiar meriti o funda. kiss

22 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Greu de spus, dar cu siguranta, in ziua aceea nu as mai intra pe TPU laughing

| IsabelaIssa a răspuns:

I-as strange pe cei dragi acasa ( familie, iubit, toti), si as petrece ultima zi acasa cum nu am mai petrecut-o de mult timp. happy

| Graphee a răspuns:

- Cred că mi-aş petrece marea parte cu părinţii şi mi-aş vizita toţi apropiaţii.

| Kazimir a răspuns:

Droguri, sex şi bungee-jumping. În acelaşi timp.

| alexandru1991 a răspuns:

Greu raspuns si totusi numai 3 lucruri. Le-as zice parintilor si fratelui meu tot ce nu le-am spus niciodata, al 2lea lucru ultimele ore cu prietena, si al 3lea lucru o cursa fara limite pe sosea.

| madyddd a răspuns (pentru alexandru1991):

Ai grija ca "cursa fara limite pe sosea" chiar ca va fi ultimul lucru pe care il ve-i face.

| dana85 a răspuns:

As darui tot ce am, as sta in natura, i-as aduna pe toti cei dragi langa mine.

| mika a răspuns:

Sa ma exprim asa :
"banii droguri si barbatii " laughing

tu?happy

| madyddd a răspuns (pentru mika):

Ah deci in ultima zi a ta. tu vrei sa te distrezi la maxim? laughing sa stii ca nu-i rau... o sa ma alatur si eu tie. laughing

| mika a răspuns (pentru madyddd):

Maxim,sa o fac lata happy cand o sa vina marea zii te astept cu >:d<

| madyddd a răspuns (pentru mika):

Bine atunci. noi stim ce o sa facem in ultima zii... laughing

| mika a răspuns (pentru madyddd):

Cu siguranta stim pana atunci. dance with me \:d/

| asjkldfg a răspuns:

1.As manca
2.M-as culca
3.M-as trezi

| AtlantisMe a răspuns:

1) As sari cu parasuta.
2) M-as bate cu o centura neagra in karate (am facut karate dar niciodata nu am avut ocazia sa ma bat cu o centura neagra doar sa ma antrenez cu una)
3)Sa ma plimb cu o motocicleta
3)

| frei a răspuns:

M-as convinge ca sunt un om bun

| LostINshiT a răspuns:

Pai eu daca as stii ca e ultima zii din viata mea, prima data as da foc la o biserica, as omora vreo 50 de persone (gunoaie) si apoi m'as apuca de fumathappy si as fuma asa... asteptandu'mi sfarsitul raised eyebrows

| LostINshiT a răspuns:

Si apoi m'as sinucidehappy sa fiu sigur ca nimic in afara de mine nu poate sa ma distrguabig grin

| madyddd a răspuns (pentru LostINshiT):

Wow,,, ce negativ gandesti. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sai spun amantei ca am inselat-o, sa-mi bat seful si la sfirsit sa-mi cumpar o inima noua.