| KDily a întrebat:

Ce ati face daca ati mai avea de trait ultimele 24 de ore? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| HappyKiddd a răspuns:

Pai as face ceva ce nu am facut niciodata, dar ce mi-am dorit din tot sufletul!happy Ceva ce nu poate fi explicat. Ceva Magikhappytonguebig grin

8 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

As citi carti care incep/termina cu ultimul, ultima, ultimele...

| XDeiutzaX a răspuns:

To ce n-am facut si mi-am dorit.As spune tot ce am avut in minte si ce ma gandeam sa spun dar nu am avut curajul iar in ultima ora m-as duce sa ma spovedesclaughingiar in ultimul minut m-as duce sa ma arunc de pe bloc ca sa simt o senzatie tare si ca am murit de mana mearolling on the floor

| Felys a răspuns:

As incerca sa trisez moartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As suna-o pe fata care mi-a furat inima si i-as spune tot ce simt pentru ea timp de vreo ora / doua, asta daca ar sta sa asculte laughing
Si dupa aia, daca ea m-ar intelege complet, as invita-o la aeroport cand se innopteaza, si as lua un avion mai maricel asa si as plimba-o deasupra Bucurestiului sa vada orasul iluminat noaptea cu o muzicuta potrivita pentru atmosfera...
Apoi nu mi-ar mai lipsi nimic. Nici moartea nu ar mai deveni o problema.
Dar ea nu stie nici 1% din ce simt pentru ea. Si acum nici nu ma mai baga in seama..am facut o maare tampenie :-

| BogdanS a răspuns:

As face orice ca zambetul sa-mi raman permanent pe fata in aceea zi.Nicio lacrima ci doar zambete.

| crusssriss a răspuns:

As da foc casei profei de istoriebig grin, as petrece 3 ore cu prietenu, as spune cele mai trasnite lucruri pe care le-am facut mameihappym-as duce sa imi vad tatalsad

| KDily explică (pentru crusssriss):

Eu a profei de engleza x-(...ii o c*rva idioataaa!big grin..ms de raspuns>:d

| HappyKiddd a răspuns (pentru KDily):

Hey! Ms de fundita:p