| Anonim134 a întrebat:

Daca ai mai avea de trait doar o zi, care ar fi ultimele 3 lucruri pe care le-ai face?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As pleca undeva departe, unde sa nu ma cunoasca nimeni.De preferabil pe un munte.As sta acolo privind cum cerul e din ce in ce mai aproape de mine. Ce mod frumos de a muri, stiind ca esti aproape de cer.Mai aproape ca niciodata

| Bacemi a răspuns:

1. As scrie ultimele ganduri, o povata pentru cei care raman pe lume. Asa cum as crede eu de cuvinta.
2. As vrea sa mor in mijlocul naturii, intr-o padure.
3. As spune familiei sa anunte toti prietenii mei. Nu as vrea sa creada ca i-am uitat.

| monyk a răspuns:

Buna, as vrea sa fiu alaturi de familia mea si cei apropiati mie, sa petrec ultimele clipe cu ei si sa le spun cat de mult inseamna pentru. mine si mi-as cere iertare tuturor celor carora le-am gresit.
Apoi as vrea sa imi fac de cap, sa fac toate nebuniile si sa imi indeplinesc toate dorintele mele ascunse, sa fac tot ce imi trece prin cap, sa nu tin cont de nimic.
Ultimul lucru. e vorba de prietenul meu, as dori sa il strang tare in brate, sa il sarut, sa ii spun tot ce simt pentru. el si cat de mult il pot iubi, cred ca ultimele clipe ale vietii as vrea sa fie in compania lui, sa ne iubim, sa ii arat ca il iubesc si ca iubirea mea pentru. el e dincolo de orice, chiar si de moarte.sad. Deja m-am cam intristat cand m-am gandit la asta, nu vreau sa imi imaginez ca ar fi posibil sa fiu pusa in postura asta, totusi sa stii ca ai doar o zi de trait; cred ca nu ai mai sti de tine.

| WiPi a răspuns:

1.as bea
2.mas uita la tv
3.mas ruga la Dumnezeu pentru ultima data happy

| LoveSession a răspuns:

Pai 1. mi-as lua larevedere de la rude big grin 2.as face ce mi-am dorti toata viata sa fac si n-am putut 3.as sta in bratele iubitului meu pana as muri big grin