| inteligenta a întrebat:

Sall, daca ati fi singuri acasa la iubitul/iubita voastra/vostru la ce gen de film v-ati uita? dragoste, comedie, dragoste?
P. S am 17 ani parul blond spre saten si ochii albastri funda!

23 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Comedie sau dragoste.

Intrebarea mea pentru tine este : ce legatura are parul, ochii si varsta ta cu ce ai intrebat?

| NoChanceForUs a răspuns:

Ai ochii albaștri în formă de fundă? Cool cool.

| NoChanceForUs a răspuns:

Lucrez,lucrez! Dar în weekend ce să fac și eu, mai pierd vremea!

| FucktheSystem a răspuns:

La filme horror, nu de alta dar blondele mor mereu primelehee hee

| FucktheSystem a răspuns:

E una din multele mele pasiunihee hee.

| FucktheSystem a răspuns:

Am zis că una e din multele pasiuni. Focul face parte din restul de pasiuni.

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Esti piromana? Ce frumos, si eu. :X

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Poi cu ce crezi că mă ocup în timpul liber? laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

E o biserica de lemn la 100 de metri de mine.Cand treci prin Vrancea s-o rezolvam impreuna?batting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Neah, dacă e veche și de lemn, nu. Ai în față o viitoare arhitectă, țin la monumentele arhitecturale. Dar dacă e nouă cu cea mai mare plăcere, poate se face ceva mai deștept acolo. M-aș simții ca un haiduc big grin.

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Meh,e de prin 1990 construita si e mica, merge numai bine.Se construieste alta in locul ei, cat China si ceva in plus.Dar parca ar merge piromaniate si alea din Maramures. devil

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

În românia avem de unde alege, adică sunt mai multe biserici decâr școli și spitale la un loc.
Se miră lumea de ce scoatem analfabeți și de ce murim așa de repede...
http://www.youtube.com/watch?v=o2iHGNjOIe8

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Meh,eu prefer Slayer-Cult, le zice adevarat. tongue

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Eh, de parcă Amon Amarth nu le zice.
Iarăși am făcut chat la întrebare laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru FucktheSystem):

Nu-i bai,Marie, ca mai merge un chat din asta. Oricum, oriunde e Dumnezău cu pacatosii sai e alerta de chat.Dar parca tot mai bine merge la ora asta un Depeche Mode de linisteala... big grin

| FucktheSystem a răspuns (pentru Dumnezău):

Crede-mă că niciodată nu mi-au plăcut Depeche Mode, e moștenire de familie.
Oricum, nou ni se permitem, adică suntem bo$$i.

| inteligenta explică:

Sunt fata

| Alex_1359 a răspuns:

Ceva gen dragoste cu comediebig grin smug spor la lucru happy, daca ai ceva intenti cu ea smug zic doar dragoste happy si in caz ca are chef de cevathinking ia si o sticla de sampanie happy dar nu pentru copiilaughing bafta

| BebeStrumf a răspuns:

De dragoste; romanticbatting eyelashes! P.s.: vizionare placutahappy!

| CrazyTeenager a răspuns:

Ne doare in ...de ce par ai tu si ce ochi, nebunule, aici nu sunt matrimoniale.

| geologul a răspuns:

La o comedie ar indulci atmosfera cu rasete happy

Răspuns utilizator avertizat
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Wtf? really. wtf?