| cheliuta a întrebat:

Sall...Intrebarea mea este despre o fata, ea mie i-mi cam place dar nu stiu daca si eu i plac ei..cand am intrebat-o ea a schimbat rapid argumentu..eu va spun cum se cumporta cu mine :e unica fata in clasa cu care vorb cel mai mult in timpu zilei si de obicei mai facem glume si ea se preface ca se supara cu mine. vorbesc cu ea in fiecare zi adica la scoala si dupa prin mesaje. uneori cand ne mai prefacem ne vorb urat cam:te urasc si ea :eu mai mult etc.ea mi-a spus ca sunt unicu baiat cu care se poate deschide.ea mi-a spus ca se distreaza cand i-mi face farse sau cand se preface ca se supara pe mine...
Spec ca intelegeti ce spun(daca am scris gresit in romana nu e vina mea este numai ca nu am trait in ro si nu am invatat gramatica bine si scuzati categoria dar sincer nu stiam unde sa pun intrebarea si am pus-o aici)

Răspuns Câştigător
| OmidaVesela a răspuns:

Buna. conform spuselor tale si analizelor mele fata asta te vede doar ca pe un prieten bun cu care poate vorbi deschis. Si probabil a schimat tema cand ai intrebato deoarece nu vrea ceva relatii cu tine (ma refer l intilnire) Daca totusi esti atit de curios vorbeste cu ia pe tema asta si o sa vezi si singur ce are de zis. Numai nu-i spune direct Eu te plac tu ma placi? big grin happy Esiti intr-o zi la plimbare si vorbeste cu ea pe aceasta tema. Bafta!