| Bianca_8270 a întrebat:

La vârsta de 14 ani este Ok să ai un iubit, după părerea voastră?big grin.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sigur, e ceva normal.

| andrada a răspuns:

Da happy
Dar sarututi si imbratisari nimic mai mult laughing

| TheSearcher a răspuns:

Da =) este cat se poate de normal ^^atata timp cat tipul respectiv nu umbla dupa altceva; p. ^^

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Da, destul de ok big grin. Ew am 13 ani si am iubit; P nu `am facut sex saw ceva de genul, doar imbartisahri si urmeaza sarutul blushing.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Da, e ok.
Dar acum nu trebuie sa iti cauti disperata un iubit ( asta daca nu ai un pretendent).

| MrSpooky a răspuns:

Eu aveam iubita si la 10 anilaughing
da e ok

| Smotoceeel07 a răspuns:

Normal.
Eu am 13 ani si am avut ceva iubitzi dar nu am facut nimic altceva in afara de sarututri si chesti chatterboxstii uh dar nu sex. laughing
Sa nu il lasi sa se apropoe de tine. cu penisul. big grin

Funda?

| Mosotti a răspuns:

Este foarte okey, daca gasesti pe cineva care iti place si te place, de ce nu? Doar sa te protejezi neaparat ca sa nu apara o sarcina nedorita, sa nu ajungi "aaaoleu, am fost proasta, asa a fost sa fie, s-a intamplat", NU trebuie asa.
El sa ia mereu prezervativ sau tu pilule si sa te interesezi cand au efect dupa cand ai luat si tot.

Nu faci asa, vei suporta consecintele, daca vrea sex instant sa aiba prezervative la el! Altfel nu faci.
Occidentalii au si de la 13 si n-a mai murit nimeni, merge f bine treaba si asa.
E bine sa ai cand simti nevoia de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dupa parerea mea nu este, dar te asigur eu ca chestia asta nu semnifica nimica pentru ca daca u vrei tot faci, dar eu sincer te sfatuiesc ca mai ai timp de prietem si chestia este ca ai putea sa te distrezi misto la acesta varsta decat sincer sa suferi pentru ca si daca nu sunt relati lungi sau sunt mici escapade sau mici aventuri tot suferi pentru ca ai sa ajungi sa te implici din mai putin in mai mult.bun asa cred eu acum stii cum este fiecare opinia noastrahappy