| blueeyes18 a întrebat:

Am aproape 13 ani.Peste putin timp voi avea primul sarut cu iubita mea.Am putine emotii, mi-e teama ca va iesi urat.Imi puteti da niste sfaturi? Va rog raspunsuri serioase nu va bateti joc de mine. happy

Răspuns Câştigător
| Beatriceeee a răspuns:

Sarut..hmm interesant. In primul rand trebuie sa astepti momentul perfect atunci cand ea se uita fix in ochii tai iar apoi isi muta privirea spre buzele tale. Te apropi tot mai mult si apoi iti lipesti buzele de buzele ei, le misti incet, deschizi usor gura, te iei dupa miscarile ei, incerci sa atingi usor cu limba buzele ei.iar apoi tot mai mult pana ajungeti sa va atingeti limbile. Nu trebuie sa te grabesti ..totul se face cu calmitate, nu iti fie teama. Dupa ce va opriti(1 minut presupun sau 2 minute maxim) te uiti din nou in ochii ei zambesti dragut, o imbratisezi iar continuare o stii tu.
Bafta in tot ceea ce faci! Sa ai o seara superba.

3 răspunsuri:
| NotToday a răspuns:

Invinge-ti teama si lasa totul sa vina de la sine...

| MrBrangspears a răspuns:

Deci...o sa saruti si dupa o si pipai.....sa simta ceva laughing

| dayro11 a răspuns:

Deci...laughing trebuie sa ii bagi limba in gura scur si la obiecthappybig grin numa vezi sa ai cv guma la tine laughingok! lasate dus de valhappy