| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare... Am intilnit o fata noua.Cand am stat cu ea intr-un grup de prieteni imi punea diferite intrebari din viata,ce vreau sa devin se interesa de mine si ma privea permanent in ochi. Conversatiile le ducea numai cu mine si la urma i placea sa bata palma, straniu cu toate ca nu faceam nimic special.Cind faceam glume ea permanent izbucnea in hohote. Oare aceasta persona ma place, ori ce vrea?

Răspuns Câştigător
| djlukass a răspuns:

Nu e mai usor sa o intrebi pe ea decat pe noi? Noi am putea trage diferite concluzii dar ea stie ce simte. Poate ii face placere sa intre in conversatie cu tine, poate chiar intr-adevar te place, poate vrea sa te cunoasca mai bine fiind intr-un grup nou de prieteni. Sunt diferite variante dar numai ea stie ce simte.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din ceea ce ai relatat se pare ca te-a remarcat si este si interesata de persoana ta.Dar ce inseamna exact comportamentul ei si care sunt sentimentele acestei domnisoare le poti afla doar in urma unei discutii avute intre patru ochi.

| Salcu_Razvan_1992 a răspuns:

Cred ca ea face primul pas pentru ca tu esti pre timid sau isi bate joc de tine sad