| SteauaROsie a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti cu o chestie
eu nu prea le am cu fetele

dar anul trecut m am nimerit sa fiu alaturi de prieteni intre fetelaughing

si faceam atmosfera ma simteam bine
(asa sunt eu)

dar o fata m a intrebat:
"iti place de vreo fata din grupul nostru"

apoi eu am stat sa ma gandesc foarte mult
de fapt ma gandeam la altceva

ma gandeam:asta face misto de mine
sigur face misto de mine
si apoi i am raspuns:nu, nu mi place de nici o fata din grupul vostru

chiar daca imi placea de o fata din acel grup
i am raspuns ca"nu mi place de nici o fata de acolo "pentru ca
am simtit ca sunt luat la misto
as vrea sa ma lamuriti cum sta treaba

fata aceea ma privea fix in ochi cand mi a spus asta

si parea nelinistita(agitata)
am fost luat la misto
sau nu?
pls helpbig grin

5 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Nu cred ca te-a luat la misto deloc. Poate ii place de tine.

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Poate te place si te-a intrebat ca sa stie daca o placi si tu...

| bebitzuluy a răspuns:

Eu cred ca nu.Probabil fata de care iti placea a observat asta si voia sa se convinga ca este asa(probabil ca te placea si ea putin si voia sa stie ce sa faca:sa se dea bine pe langa tine sau sa te ignore)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sigur fata nu te-a luat la misto, ba chiar cred ca era atrasa de tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. tea intrebat serios.si tu ai mintit.crezi ca ai facut bine?